Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Obchod mezi hraci a zpetna kontrola

  1. #1

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví

    Obchod mezi hraci a zpetna kontrola

    bylo by mozny pridat,aby se ve zprave o tom,ze "hrac xx prijal vasi nabidku" ukazovalo,co vlastne prijal? tedy presne kolik ceho za co? kdyz pak mam vic obchodu vubec si nepmatuju co bylo za co a pak si nekdo stezuje,ze jsem mu to poslal blbe a ja uz nemam zadnou moznost to dohledat

  2. #2

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    19
    Monde
    Kouzelnictví
    taky se mi tp stalo.mohlo by se to ukázat teba jako zpráva.

  3. #3
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Alfajk View Post
    bylo by mozny pridat,aby se ve zprave o tom,ze "hrac xx prijal vasi nabidku" ukazovalo,co vlastne prijal? tedy presne kolik ceho za co? kdyz pak mam vic obchodu vubec si nepmatuju co bylo za co a pak si nekdo stezuje,ze jsem mu to poslal blbe a ja uz nemam zadnou moznost to dohledat
    Obchod (váhy) má historii.
    Pokud myslíš výměnu, pak je to jiné. Ale dá se to snad zapamatovat. A pokud pošleš něco jiného, tak to ten druhý asi nepřijme

    Ale jako nápad pošlu dál.

  4. #4

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví
    jojo myslim vymenu mezi hraci treba v cechu...a ono i ten obchod by mohl bejt prehlednejsi,protoze se me zda,ze v ty historii neni vsechno,obcas nejaky polozky mizej(a nejsou to ty odspoda)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.