Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Bug hra ma degradovala na uroveň 31

  1. #1
    Xanteus
    Guest

    Bug hra ma degradovala na uroveň 31

    Ahoj dnes o 17:35 som postúpil na úroveň 32. Skočila mi odmena 10 mincí a plus 10 miest. Ale o chvíľu sa vyskytol bug hra ma degradovala späť na úroveň 31 a 10 mincí a 10 miest nikde. Čo sa to stalo?

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Xanteus View Post
    Ahoj dnes o 17:35 som postúpil na úroveň 32. Skočila mi odmena 10 mincí a plus 10 miest. Ale o chvíľu sa vyskytol bug hra ma degradovala späť na úroveň 31 a 10 mincí a 10 miest nikde. Čo sa to stalo?
    stalo se mi totéž,jelikož se mi za dokončení adventury připsalo 2x tolik expů,takže jsem měl lvl up.
    po chvilce se to vrátilo zpět,což je způsobeno lagy a ne bugem.

  3. #3
    Xanteus
    Guest
    Ale aj bez toho mi malo ostať ešte 150xp.

  4. #4
    Xanteus
    Guest
    Bug predčasne ukončil moje bonusy mali platiť ešte 8 hodín.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    pokud se cítíš poškozen tak to napiš na podporu ale nejdřív si musíš být jistej že jsi opravdu obdržel větší počet expů než ti chybělo do lvlu.
    samozřejmě pak to že jsi spadl zpátky na nižší lvl zapříčinilo to že ještě nějaké věci co jsou od lvlu 32 nemůžeš využít a to i přesto že jsi je zadal,bohužel.

  6. #6
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud se něco takového stalo (či stane jiným), pak jediné správné řešení je napsat na podporu.
    Hlavní stránka - kontaktní formulář.

    Nikdo jiný toto nemůže řešit.
    Jako odpověď na dotaz dostaneš "ticket" s číslem (datum a čas poslání) a v tomto vláknu pošty se to vše bude nějak řešit.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.