Closed Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Chyba v obchodní kanceláři

  1. #1
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví

    Chyba v obchodní kanceláři

    Někdy se vám může stát, že vytvoříte v obchodní kanceláři nabídku (záložka prodej) a ona se vám nezobrazí a místo toho se vám vyplní několik prázdných řádků a ještě vám to vezme materiál (cenu za nabídku). Údajně se to stane hlavně, když máte vytvořených mnoho nabídek. Nezoufejte. Je to jen chyba ve výpisu. Vaše nabídka je zavedena (může ji kdokoliv koupit) jen vy ji nemůžete zrušit. Opraví se to jen ve třech případech:
    1) někdo koupí vaši nabídku
    2) váš seznam nabidek se změní (např: někdo koupí vaší dříve (jinou) vytvořenou nabídku)
    3) vyprší čas nabídky

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    mám tady chybu v obchodní kanceláři, koupil jsem 50 bronzových mečů za 5 mramoru, u mne nebyly suroviny vyměněny ale druhé straně ano. ani po aktualizaci prohlížeče nedošlo k výměně surovin na moji straně, chybí i záznam v historii obchodu. můžete mi prosím poradit?

  3. #3
    Graywolff's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Prostějov
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Kallai: A měl jsi hlášení, že byla transakce úspěšná? Někdy se stane, že Tě někdo předběhne, transakce je neúspěšná a do Tvé historie se to tím pádem nezapíše. Druhá strana má vše v pořádku, jenom obchodní partner bude jiný než Ty.

  4. #4

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    taky mam ted problem ..koupil jsem kos s exotickym ovocem za mece medene a jeste jednou kos s exo.ovocem za prkna .. mece i prkn asemi odecetli ale kosemi neprisli ..je to uz dobrejch 5 dni a admina nemuzu sehnat .. v historii to normalne mam jako zakoupeno a prodano .. dik za radu a kdyby semi ozval admin bylo by to super

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Thumbs down Měnit CHYBA

    Měnit chyba.
    U některých surovin při výměně z jinými hráči mi nesedí počet surovin sklad versus nabídka s počtem měnit.
    Často se stává že dám měnit sendviče nebo hamburgry, napíše to
    NABÍDKA K VÝMĚNĚ BYLA ODESLÁNA.
    Ten materiál prostě nikdo nikdy neuvidí, stratí se!!!

    božééé i ten čet je blbej dyt to moje česke slova překlada do nesmyslu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    taky by mě to zajímalo,jak je to možné...

  7. #7
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Kdyby jste hledali, tak o tomhle najdete vlákno na tomto fóru.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.