Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Problém s chatem.

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví

    Problém s chatem.

    Dobrý den,
    Mám problém. Dne 28.5.2013 18:00 mi vypadl chat a od té doby nenaskakuje,ani jiné záložky.Pouze novinky. Také se mi nezobrazují online uživatelé. Catche jsem vymazal (používám GC). V ostatních prohlížečích se problém jeví stejně(IE a MF) na jiném pc také stejná chyba (GC a IE).Nemáte nějakou radu?

  2. #2
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Tomu se říká BAN.
    240 minut klidu od chatu

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Aha omlouvám se ale ig mi nepřišla žadná informace.Mohl bych vědět za co jsem ban dostal? Osobně připouštím,že jsem se mohl dopustit chyby,ale rád bych to věděl. Děkuji předem za odpověd.

  4. #4
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by gothicoblivion View Post
    Aha omlouvám se ale ig mi nepřišla žadná informace.Mohl bych vědět za co jsem ban dostal? Osobně připouštím,že jsem se mohl dopustit chyby,ale rád bych to věděl. Děkuji předem za odpověd.
    Pokud jsi viděl, jak ti zmizel chat (byl jsi online), tak by se ti mělo zobrazit okno /kdo dal, za co a kolik/.

    dán: 18:39
    doba trvání: 240 minut
    proč: nevhodné téma /seznamka/
    dal: MOD_Klidas
    Last edited by MOD_Leonell; 29.05.13 at 06:30. Reason: přidán důvod banu

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Nenaskočila a ani zpráva. Každopádně odpověď se mi dostala a tohle téma může být uzamčeno.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.