Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 13 of 13

Thread: Krizový úkol číslo 2 - Padlá armáda

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Zhodnocení krizového úkolu

    Dnes jsem dokončil krizový úkol Padlá armáda na lvl41

    Co se týká náročnosti byl o dost jednoduší než předchozí hlavně co se týká generátoru náhody (Minule se mi nezadařilo získat žulu ikyž jsem šel dobrodružství asi 6x).
    Přesto bych ho vyřadil úplně. Mě například trvalo hledání 3 dny a to mám 2 lepší průzkumníky a 3 normální, takže se zadařilo poměrně rychle, ale dokážu si představit člověka který hledá ještě teď.
    Další co bych vytknul je čekání na výrobu lidí, nedá se vcelku nijak ovlivnit pokud nekoupíš lektvar lásky nebo vesnickou školu (oboji za diamanty), takže vpodstatě je celkový úkol jen o +-2 dny zkrácen. Mělo by to možná smysl kdyby se např. lektvar lásky dal koupit v cechovním obchodě.

    Jinak hodnotím krizový úkol spíše kladně, výběr dobrodružství byl v pohodě a dalo se to bezproblémů stihnout ikdyž se závěrečná dobrodružství dělala poctivě (ne přes velikonoční). Závěrečná odměna sice není tak zajímavá jako minule, ale dílčí odměny docela jdou.

    Možná do příštího úkolu trošku ztížit nějaké dobrodružství např dokončit bez použití (ztráty) rekrutů.

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Krizový úkol dokončen na lvl 39.
    Celkově poměrně lehký úkol, výběr dobrodružství v celku šel. Synové Veldtu, pokud se hrají ve dvou, tak se prostě projít dají. Úkol projít 2 dobrodružství na zkušenosti byl dobrý v tom, že měl člověk možnost volby co půjde (a při spolupráci v cechu to šlo rychle zvládnout). Koncová 4 dobrodružství nebyly málo, ale i tady se to dalo řešit i bez hledání vajíček.
    Úkol který je jen na zdržování je to chození osadníků. Chápu, že se dá urychlit použitím bonusů za diamanty, ale jinak je to jen o ztrátě cca 2 dnů, navíc chodí všem stejně rychle, tudíž mi tady uniká význam různého počtu na různé úrovni.
    Celková odměna ujde, lékárničky sice ke hře potřeba nejsou, ale schovám si je do další krize
    Přidávám se k těm, co by uvítali nějakou unikátní odměnu typu budovy nebo dekorativní stavby, která by jinak nešla získat.

  3. #13

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Krizový úkol dokončen na lvl 39.

    Za mě bych řekl, že mi tento úkol přišel lehčí, než 4 větry a rozhodně lépe splnitelný. Ale i tento měl pár chybek. Získat osadníky už byl zmíněn. Osobně bych to řešil, tak, že by se dal splnit i prostřednictvím osadníků vyrobených z chleba. Zvýšit počet osadníků k získání tak, aby hráč musel třeba splnit dobr., aby si uvolnil místo. Je to lepší, než nuceně čekat a nemoci to ovlivnit. Jako druhý nedostatek mi přišla odměna, která tentokrát nebyla nic moc. Osobně jsem úkol plnil jen pro zpestření, né pro odměnu. Lékárničky se vůbec nepoužívají a drahokamy jsou taky nic moc, hlavně ve vztahu k budoucím týdenním odměnám. U tohoto úkolu by se mi líbil jako odměna veterán, popřípadě generál. Dále, jak už tu bylo zmíněno, nějaký úspěch, který by nešel získat nijak jinak. Ony úspěchy mi ve hře chybí všeobecně. Je to takový další cíl, o který usilovat.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.