Closed Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Nefunkční sendviče

  1. #1

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví

    Nefunkční sendviče

    Pokládání sendvičů nefunguje správě, nezapočítávají se (mám 2 úkoly naráz).
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    nevím jak sendviče, ale do krizového úkolu se mi započetla jen polovina použitých košů :-(

  3. #3

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    To právě myslím zkouším to nějak obejít. Ale daří se to asi max z 75%.
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

  4. #4
    SipkovejRuza
    Guest
    a dáváte je opravdu příteli a nebo kolegovi v cechu ??

    už jsem to popsal u jiného dotazu ...

    funguje to

  5. #5
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Kdysi jsem si taky myslela, že když je tam napsané "přátel", tak musím mít ty lidi v přátelích, na lidi z cechu že se to nevztahuje, ale není tomu tak. Kolikrát už jsem takhle něco dělala s lidmi v cechu, které nemám v přátelích a normálně se mi vše započítalo, stejně tak i u tohoto úkolu jsem nahazovala někomu z cechu koše a i když ho nemám v přátelích, tak se započítali. Problém bude někde jinde.

  6. #6
    SipkovejRuza
    Guest
    ... mám jinou zkušenost

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj všem, včera večer jsem jedinému hráči nasázel 100 košů a započítalo mi to jen 28 ale všech 100 mi zmizelo, co s tím? Jak to že to nefunguje?

  8. #8

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Už to ale asi funguje možná byl přetížen server (proto napokládejte bonusy na úkol, když hje přetížen).
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    No to to teda nefunguje, dneska jsem dala 60 košů a nezapočítal se mi ani jeden - a bylo to ráno okolo 5 hodiny, takže server nebyl přetížen.

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Majrory View Post
    No to to teda nefunguje, dneska jsem dala 60 košů a nezapočítal se mi ani jeden - a bylo to ráno okolo 5 hodiny, takže server nebyl přetížen.
    musíš to dávat na přátelé a ne na lidi v cechu, když je nemáš v přátelích

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.