Closed Thread
Page 6 of 11 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 51 to 60 of 106

Thread: Krize - Padlá armáda, seznam úkolů

  1. #51

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky se mi ty kose nezapocitali a vse jsem udelal standartne.

  2. #52

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    "spíš jsem si říkal, jestli se to nezapočítá jen tomu, co dobrodružství započal ... ale doufám, že ne. Zkusím uvidím :-)"

    Otestováno. Vzal jsem loot slot na seveřany, zabil jednu jednotku a úkol mám splněný - už vyrábím železné meče.

  3. #53

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    K levelu 36-45 6. úloha Pravidelná armáda - Rekrutujte 200 kavalerie, zaplaťte 8000 mramoru - odměna 80 útržků mapy, 80 mincí
    Je to nie rekrutovať ale vlastniť.

  4. #54
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Wasar View Post
    Me to taky nezapocitalo 83 ze 150 sendvicu, uz sem to nahlasil na podporu. Je tam evidentni chyba u jednoho pritele mi to ted nevim proc nezapocitava, u druheho ano.
    Quote Originally Posted by Martinus85 View Post
    Taky se mi ty kose nezapocitali a vse jsem udelal standartne.
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Takže já také naházel 30 košů, krásně se u toho člověka rozsvítily, ale započetlo jich to jen 8. Pěkně mne to štve a doufám, že to programátoři opravěj.
    Pokud dáváte lidem v cechu, tak ten hráč může být POUZE kolega a ne přítel !
    Pozor na to.

    pozná se to dost snadno : nemá na liště položku "Odstranit přítele"

    Jinak koše se započítávají správně. Testováno ... (a určitě to testoval i výrobce ... tyhle typy úkoly nejsou nové)
    Pokud by byla chyba v programu (v kódu), tak to nebude šlapat nikomu.
    Pokud to nejde jen někomu, tak chyb může být více ... klient - server ... lagy

    To že se u přítele rozsvítí neznamená, že si ho dal ty!
    To že se zapíše do novinek, je zřejmě informace od klienta a ne serveru (viz níže) ... protože se můžeš právě potkat s jiným online hráčem.


    ---------------
    Nezapočítal se mi jeden koš (někdo byl u přítele rychlejší na jedné budově, v novinkách se tvářil jako přidaný !), po refresh se vrátil do nabídky a pak se normálně zapsal!
    Položeno 4 x 25 košů (6 různých členů cechu i mimo cech) a 100/100

  5. #55

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to bug. Člen cechu a přítel je to samé pro tydle úlohy.

    Chyba ve hře je v tom, že pokud příjemce bonusů není u sebe na ostrově, tak se bonusy do úkolu nezapočítaji. Může být např. zrovna u vás házet na oplátku a nebo může být na dobrodružství. Offline lidem házet jde v pořádku.

    PS: že se u přítele něco rozsvítí 100% znamená, že má buff od tebe, protože jeho ostrov se ti během návštěvy nerefreshuje kromě tvých akcí. Pokud tam ale bonus nekdo da driv, akce se vrati a kosik taky.
    Last edited by Yograin; 24.05.13 at 08:41.

  6. #56
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Yograin View Post
    Je to bug. Člen cechu a přítel je to samé pro tydle úlohy.

    Chyba ve hře je v tom, že pokud příjemce bonusů není u sebe na ostrově, tak se bonusy do úkolu nezapočítaji. Může být např. zrovna u vás házet na oplátku a nebo může být na dobrodružství. Offline lidem házet jde v pořádku.

    PS: že se u přítele něco rozsvítí 100% znamená, že má buff od tebe, protože jeho ostrov se ti během návštěvy nerefreshuje kromě tvých akcí. Pokud tam ale bonus nekdo da driv, akce se vrati a kosik taky.
    To podle mne a testů není pravda !, ale nejsem vývojář ... je to jen názor

    ... včera jsem dával bonus (koše na úkol) příteli co byl určitě u mne (výměna 1:1) a započítalo se - bonus i úkol !

    Ano, klient to vyhodnotí jako bonus od tebe, ale pak to systém (server) vrátí.

  7. #57

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SipkovejRuza View Post
    Pokud dáváte lidem v cechu, tak ten hráč může být POUZE kolega a ne přítel !
    Pozor na to.

    pozná se to dost snadno : nemá na liště položku "Odstranit přítele"

    Jinak koše se započítávají správně. Testováno ... (a určitě to testoval i výrobce ... tyhle typy úkoly nejsou nové)
    Pokud by byla chyba v programu (v kódu), tak to nebude šlapat nikomu.
    Pokud to nejde jen někomu, tak chyb může být více ... klient - server ... lagy

    To že se u přítele rozsvítí neznamená, že si ho dal ty!
    To že se zapíše do novinek, je zřejmě informace od klienta a ne serveru (viz níže) ... protože se můžeš právě potkat s jiným online hráčem.


    ---------------
    Nezapočítal se mi jeden koš (někdo byl u přítele rychlejší na jedné budově, v novinkách se tvářil jako přidaný !), po refresh se vrátil do nabídky a pak se normálně zapsal!
    Položeno 4 x 25 košů (6 různých členů cechu i mimo cech) a 100/100
    To je nesmysl. Mam toho cloveka jak na liste cechu tak na liste pritel a z pratel ho muzu normalne odstranit. Takze ano jedna se bug.

  8. #58

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemam v přátelích nikoho a lidi z cechu si o mě dělají tydle úkoly pravidelně a úspěšně. Jediné, kdy to nefunguje je, když jsem pryč z mého ostrova - může to být třeba jen čas načítání mapy ale definitivně je problém v tom, že nejsi doma.

    Edit: všimni si, že občas, když nejsi doma a dostaneš buffy, hra ti nepošle klasický email(spam) o příteli, který ti je dal nebo třeba dostaneš daleko víc buffů než emailů, to si myslim je případ, kdy se nezapočítaji ani do úlohy.

    Edit2: Může to být i tak, že když člověk odejde až potom, co jsi k němu přišel tak se to už započítá to by vysvětlilo že to často funguje. Testovat to znova nebudu hlásil jsem ten bug v prosinci a máme konec května a bug je tu stále.
    Last edited by Yograin; 24.05.13 at 09:16.

  9. #59
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Yograin View Post
    Nemam v přátelích nikoho a lidi z cechu si o mě dělají tydle úkoly pravidelně a úspěšně. Jediné, kdy to nefunguje je, když jsem pryč z mého ostrova - může to být třeba jen čas načítání mapy ale definitivně je problém v tom, že nejsi doma.

    Edit: všimni si, že občas, když nejsi doma a dostaneš buffy, hra ti nepošle klasický email(spam) o příteli, který ti je dal nebo třeba dostaneš daleko víc buffů než emailů, to si myslim je případ, kdy se nezapočítaji ani do úlohy.

    Edit2: Může to být i tak, že když člověk odejde až potom, co jsi k němu přišel tak se to už započítá to by vysvětlilo že to často funguje. Testovat to znova nebudu hlásil jsem ten bug v prosinci a máme konec května a bug je tu stále.
    Myslím, že minimálně mne máš v přátelích ... nebo už ne

    Nikdy jsem nic takové nepozoroval - ohledně nesplnění úkolu.
    A dost často (hodně přátel) plním úkoly s bonusem na oplátku - jsme u sebe nebo k sobě/od sebe cestujeme a vždy se úkol splnil.

    Ten rozdíl kolega v cechu a přítel je také jen pozorování .. není ověřené, ale odpovídalo by to.
    Pokud někdo hodí 20 košů jednomu a 20 košů druhému a započítá se jen 20 ... apod

    Ano zprávy chodí chaoticky ... asi jak to stíhá server
    Přijdou i při delší neaktivitě nebo při otevření modálního okna (pošta, obchodní okno, ekopřehled) nebo když se resetuje chat ...


    Quote Originally Posted by Martinus85 View Post
    To je nesmysl. Mam toho cloveka jak na liste cechu tak na liste pritel a z pratel ho muzu normalne odstranit. Takze ano jedna se bug.
    no tak to pro tebe neplatí ... napsal jsem, že pokud u kolegy nemáš "Odstranit přítele"

  10. #60

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Tchitan View Post
    K levelu 36-45 6. úloha Pravidelná armáda - Rekrutujte 200 kavalerie, zaplaťte 8000 mramoru - odměna 80 útržků mapy, 80 mincí
    Je to nie rekrutovať ale vlastniť.
    Zadání přímo zní "Mějte 200 kavalerie" - prosím opravit v seznamu úkolů v první příspěvku.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.