Closed Thread
Page 4 of 11 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 106

Thread: Krize - Padlá armáda, seznam úkolů

  1. #31

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    Adrianna73... Taky možnost ;-) proto ják říkám záleží jak se na to kdo kouká ;-) ále líp na tom rozhodně nejseš ( použité bonusy maj taky nějákou cenu ;-)) a pokud jsme na tom s mincema( bráno v porovnání za suroviny a odměny) stejně, ták já ( za přepokladu že ten krizák dám) mám navíc 250 diamantů ;-) :-). ( ále musím dát Syny Veltu což přiznávám je trošku oříšek ;-)
    Ale já ten krizák beru hlavně jako výzvu ;-) Prostě ho chci dokončit i když odměna v podobě lékarniček nic moc ;-)

  2. #32

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Podle ruského originálu by měl být 9. úkol úrovně 36-45 nakoupit 8 nových dobrodružství.. Zrovna tak u ostatních úrovní se jedná o nákupy dobrodružství, ne o to mít je v zásobě..

  3. #33

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kugi View Post
    Adrianna73... Taky možnost ;-) proto ják říkám záleží jak se na to kdo kouká ;-) ále líp na tom rozhodně nejseš ( použité bonusy maj taky nějákou cenu ;-)) a pokud jsme na tom s mincema( bráno v porovnání za suroviny a odměny) stejně, ták já ( za přepokladu že ten krizák dám) mám navíc 250 diamantů ;-) :-). ( ále musím dát Syny Veltu což přiznávám je trošku oříšek ;-)
    Ale já ten krizák beru hlavně jako výzvu ;-) Prostě ho chci dokončit i když odměna v podobě lékarniček nic moc ;-)
    Tak Ti přeji hodně zábavy, o nic jiného tady stejně nejde :-)

  4. #34

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Luo7 View Post
    příliš jsi spěchal a odešel jsi z ostrova od přátel dřív než se to stihlo započítat, chybami se člověk učí...
    si asi děláš srandu,ne? dal jsem tam 25 košů a byl jsem na ostrově přítomen když se mu zapracovalo minimálně 20 z nich, ne-li všechny..toto vysvětlení není určitě to pravé ořechové..

  5. #35

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    já ted naházel 100 košů a vše krásně...započítali se úplně všechny

  6. #36

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    :-((( který sou zkušenostní dobrodružství ? podle stránek http://thesettlersonline.wikia.com/wiki/Adventure_Types je to i ztracené lebka .. ále mne ji to nezapočítalo ... někde je v tom asi bordel ( buď ve hře, nebo špatně na settler wiki

  7. #37

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Adrianna73 View Post
    Vidím to asi takto:
    Za 5000 tvrdých prken si postavím tři zlaté doly a mám z nich přibližně tolik mincí co vytěžím, takže 3x 300 mincí a ještě 800 prken zbyde. To mi za prkna na trhu nikdo nedá! Nebo si za 10000 prken koupím 250 kuší, což je více jak 250 mincí atd. Mince na trhu šly moc nahoru, takže je lepší měnit zboží za zboží. Takto to vidím já.
    Tak to ti asi nejdou dost dobře počty: na výrobu jednoho zlata spotřebuješ 2x zlatou rudu, na výrobu jedné mince spotřebuješ 4 ks zlata. Takže na výrobu jedné mince potřebuješ 8 zlaté rudy. Čili z jednoho zlatého dolu můžeš vyrobit akorát 37 mincí... Nepočítám spotřebované uhlí při výrobě zlata...

  8. #38

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    Patrof .. Při použití bonusů ( na důl, tavírnu i mincovnu) máš 300 zlatých
    díky bonusům z dolu dostaneš 600 rudy . v tavírně z toho uděláš 600 cihel a v mincovně 300 zlaťáků ;-)

  9. #39

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    To furt nevychází použitím bonusů zvedneš produkci dílen, 2x,3x, podle toho jakej bonus použiješ. Ale bonus ti přece nesníží množství materiálu na produkci. Jestli se pletu, ať mne někdo opraví

  10. #40

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kugi View Post
    :-((( který sou zkušenostní dobrodružství ? podle stránek http://thesettlersonline.wikia.com/wiki/Adventure_Types je to i ztracené lebka .. ále mne ji to nezapočítalo ... někde je v tom asi bordel ( buď ve hře, nebo špatně na settler wiki
    jo taky jsem nad tim koumal a nevyresil to lepsi jit velekneze malo ztrat a jsou rychli a mas to jisty

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.