Closed Thread
Page 10 of 11 FirstFirst ... 8 9 10 11 LastLast
Results 91 to 100 of 106

Thread: Krize - Padlá armáda, seznam úkolů

  1. #91

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    s obyč generály jsou bloky úplně jiné. Mnohem snazší - ale za cenu větších ztrát.

  2. #92

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by eLzyx View Post
    s obyč generály jsou bloky úplně jiné. Mnohem snazší - ale za cenu větších ztrát.
    nemusí být větší ztráty pokud těch táborů blokuješ najednou víc a posíláš tam generály ve dvou vlnách
    a co se týče Veldtů tak tam útočíš ve dvou vlnách na dost hlavních táborů

  3. #93

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Jde to i hrubou silou bez bloků... tak jsem svojí půlku řešil já a nelituju toho...

  4. #94

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Syny veldetu jsem "už" jel na 38lvl a sám, sice byly ztráty okolo 1500 rekrutů a 220 koní (s veteránem a 3 obyč. generálové), ale nejsou tak strašní nyní v úkolu, kdy už mám i elitní vojáky se dostávám k hranici 1400 rekrutů, kdybych měl 6 generálů, tak se to dá stlačit i pod 1300 rekrutů, takže v tom nevidím vůbec žádný problém ... Tyhle krizové úkoly celkem se mi zdají hodně jednoduché, protože hlavně čekám, než se něco vyrobí, spíše prověří ekonomiku hráčů

  5. #95

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    a já už mám krizový úkoly splněny

  6. #96

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    a co znamená prosím "Dokončete tento počet dobrodružství zkušeností: 2"?? dokončil jsem jedno dobrodružství a nic mi tam nepřibylo ... děkuji za radu

  7. #97
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by lange View Post
    a co znamená prosím "Dokončete tento počet dobrodružství zkušeností: 2"?? dokončil jsem jedno dobrodružství a nic mi tam nepřibylo ... děkuji za radu
    máš to na první stránce tohodle postu ... trošku hledání neuškodí

  8. #98

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Úroveň 36-45 jel jste už někdo desátý úkol? Ty 4 dobr musí být každé jiné nebo můžete sject třeba 4x čarodky?

  9. #99
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by KubbYjacK View Post
    Úroveň 36-45 jel jste už někdo desátý úkol? Ty 4 dobr musí být každé jiné nebo můžete sject třeba 4x čarodky?
    můžeš i 4 velikonoční
    přečti si úkol ... není tam nic o typu nebo názvu - jen 4 adv. a dodělat, klidně i LS

  10. #100

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MOD_Leonell View Post
    máš to na první stránce tohodle postu ... trošku hledání neuškodí
    díky ...

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.