Closed Thread
Page 7 of 11 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 61 to 70 of 106

Thread: Krize - Padlá armáda, seznam úkolů

  1. #61

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Já jsem těch 30 košů házel u někoho, kdo vůbec není v cechu, takže tvrzení, že házet se má jen "přátelům" asi taky neobstojí. Ale upřímně řečeno, pokud by úkol byl býval zadán "na budovy přátel, nikoli člené cechu, kteří nejsou vaši přátelé", pak bych považoval za slušné na to v zadání úkolu upozornit. Protože doposud se to tak vždycky chovalo - použijte 1 koš na budovy přátel - že normálně to bralo i lidi z cechu.

  2. #62

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak opět sem se seknul na náhodě jako při minulém úkolu (4větry) nevím kterej pitomec to vymejšlí to mi můžou chodit celejch 14 dní a danou surovinu nepřinést

  3. #63

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Zhorny View Post
    Tak opět sem se seknul na náhodě jako při minulém úkolu (4větry) nevím kterej pitomec to vymejšlí to mi můžou chodit celejch 14 dní a danou surovinu nepřinést
    Njn, sem na tom stejně. Dřív pacholíci nosili všechno kromě žuly a teď samá žula a zlato, ale dřevo nikde.

  4. #64

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Úkoly 5. původně zněly: použijte 150 bonusů na budovy přátel.
    Kdy nastala změna, že máme bonusy obdržet a ne použít?

  5. #65

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Margot View Post
    Úkoly 5. původně zněly: použijte 150 bonusů na budovy přátel.
    Kdy nastala změna, že máme bonusy obdržet a ne použít?
    Chyba v překladu bych řekl

  6. #66

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    100x koš irmy je možno dát i na člověka co není v přatelích ale musí byt buď offline nebo u sebe doma. Pokud je u někoho nebo na dobrodružství nemusí se to započitat.

    Vyzkoušeno z vlastní zkušenosti cca u 7 lidi.

  7. #67

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Bod 8.Královské přisvojení - Získejte alespoň 230 osadníků, Mějte armádu s více než 1000 jednotek - odměna 300 železné rudy
    Ludia z chleba nefungujú - stačí mať armádu akúkolvek väčšiu ako 1000 .
    :-D

  8. #68

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by KnizaPeter View Post
    Bod 8.Královské přisvojení - Získejte alespoň 230 osadníků, Mějte armádu s více než 1000 jednotek - odměna 300 železné rudy
    Ludia z chleba nefungujú - stačí mať armádu akúkolvek väčšiu ako 1000 .
    :-D
    jj,taky mi to ukazuje,že stačí mít víc jak 1000 jednotek a těch 230 osadníků samozdřejmě nejde vyrobit...jak jinak
    Last edited by Odeon; 25.05.13 at 13:00.

  9. #69

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevíte někdo, zda se započítají Experimenty když se začnou hrát dříve, než naskočí úkol? Dokončí se po naskočení úkolu. V zadání zní...Dokončete úkol Experimenty.
    Last edited by sarka; 25.05.13 at 15:46.

  10. #70

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrodružství můžeš začít dřív prostě ho jen musíš dokončit (dostat odměnu).
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.