Closed Thread
Page 9 of 11 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 LastLast
Results 81 to 90 of 106

Thread: Krize - Padlá armáda, seznam úkolů

  1. #81

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Je mozne hrat Syny veldetu ve 2?? Zapocita se to obema nebo jen jednomu nebo jak to je? Vi to nekdo, tady jsem se to zatim nedocetl. Dekuji

  2. #82

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Jojo určitě započítá.

  3. #83

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    v 9.úkolu stačí mít těch 8 dobrodružství,nemusí se kupovat
    Last edited by Odeon; 27.05.13 at 11:41.

  4. #84
    JakubR2013's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobre a muzes sem napsat, ktere to je ve 35L. Je to carodejnice z mocalu, konsky hrbet nebo jeste neco vetsiho. Mel jsem ztracenou lebku ta dava expe taky a neprosla me na tento kol. Jakub

  5. #85

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    ja jsem delal bohatym brat a pak kvuli dalsimu ukolu jsem je delal znova

    apropo u devatych ukolu je to vlastnit x dobrodruzstvi

  6. #86

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by JakubR2013 View Post
    Dobre a muzes sem napsat, ktere to je ve 35L. Je to carodejnice z mocalu, konsky hrbet nebo jeste neco vetsiho. Mel jsem ztracenou lebku ta dava expe taky a neprosla me na tento kol. Jakub
    http://forum.thesettlersonline.cz/th...ull=1#post5621

    Co si prostě projít tohle vlákno?

  7. #87

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Jinak hlásím, že jsem právě dokončil krizový úkol.

    Dobrodružství stačí vlastnit. (nemusí se kupovat) a už by to konečně mohl někdo v tom prvním příspěvku opravit...

    A nejlepší byl konec: dohrajte 4 dobrodružství... jedna ML, jedna LS ML a 2x lovení velikonočních vajíček, protože už se mi nechtělo čekat :-)

  8. #88

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Hlásim taky hotovo. Škoda že jsem útol začínal na 35 lvl, žula by se hodila víc než ocel :-)

  9. #89

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    buď rád, Synové Veldtu nejsou vůbec lehké dobrodružství - imho rozumně hratelné až od 41. levelu, přičemž to chce ideálně dva veterány (nebo jednoho + zkušenýho). Armádu to chce mít aspoň 2500 jednotek. Spousta bloků, když nevyjdou, tak kruté ztráty ...
    Last edited by eLzyx; 28.05.13 at 13:44.

  10. #90

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by eLzyx View Post
    buď rád, Synové Veldtu nejsou vůbec lehké dobrodružství - imho rozumně hratelné až od 41. levelu, přičemž to chce ideálně dva veterány (nebo jednoho + zkušenýho). Armádu to chce mít aspoň 2500 jednotek. Spousta bloků, když nevyjdou, tak kruté ztráty ...
    jde to i s obyč generály a ztráty jsou podobné,stačí používat simulátor a vědět co a jak blokovat

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.