Closed Thread
Page 5 of 11 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 41 to 50 of 106

Thread: Krize - Padlá armáda, seznam úkolů

  1. #41

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Takže já také naházel 30 košů, krásně se u toho člověka rozsvítily, ale započetlo jich to jen 8. Pěkně mne to štve a doufám, že to programátoři opravěj.

  2. #42

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Patrof View Post
    To furt nevychází použitím bonusů zvedneš produkci dílen, 2x,3x, podle toho jakej bonus použiješ. Ale bonus ti přece nesníží množství materiálu na produkci. Jestli se pletu, ať mne někdo opraví
    vyhází.. když bonus ( sendvič, košík) použiješ na důl budeš mít ve skladu z toho dolu 600 rudy...
    tavírna dělá ze 2 rudy 1 cihly .., když použiješ bonus ták je to 2 rudy = 2 cihle
    mincovna dělá ze 4 cihel 1 minci ... když použiješ bonus ták je to 4cihle = 2 mince
    tákže z 300 dolu uděláš 600 rudy=>600cihel =>300mincí

  3. #43

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    ohledně košů tak mě vyšly v pohodě všechny tzn 100ks
    a nebyl jsem sám komu to vyšlo v cechu všechno, takže za to programátoři nemůžou
    nejdříve hledej chybu u sebe a až si budeš jistý že jsi ji neudělal teprve osočuj druhé...
    Last edited by Luo7; 23.05.13 at 19:27.

  4. #44
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Patrof View Post
    Podle ruského originálu by měl být 9. úkol úrovně 36-45 nakoupit 8 nových dobrodružství.. Zrovna tak u ostatních úrovní se jedná o nákupy dobrodružství, ne o to mít je v zásobě..
    Nakoupit u kupce za mapy nebo jakýmkoliv způsobem?

  5. #45

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    za mapy to snad nebude to by bylo hodne drahy

  6. #46

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kugi View Post
    :-((( který sou zkušenostní dobrodružství ? podle stránek http://thesettlersonline.wikia.com/wiki/Adventure_Types je to i ztracené lebka .. ále mne ji to nezapočítalo ... někde je v tom asi bordel ( buď ve hře, nebo špatně na settler wiki
    lebka a tropické slunce spadá do mini-dobrodružství

    spíš by mne zajímalo, jestli se započítá dobrodružství i když jdu jen pro LS.

  7. #47

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    "ohledně košů tak mě vyšly v pohodě všechny tzn 100ks
    a nebyl jsem sám komu to vyšlo v cechu všechno, takže za to programátoři nemůžou
    nejdříve hledej chybu u sebe a až si budeš jistý že jsi ji neudělal teprve osočuj druhé... "

    Bože ty si fakt lama. Tvrdit že to není chyba, protože u tebe nenastala znamená, že evidentně nic nevíš o programování, testování a především o "race conditions".

  8. #48

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    "spíš by mne zajímalo, jestli se započítá dobrodružství i když jdu jen pro LS. "

    Dost dobře nechápu, jak může systém poznat, že jdeš LS - pokud by neporovnával poměr zkušenosti, kteří jednotliví hráči získají, ale to by mi přišlo fakt padlé na hlavu.

  9. #49

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    spíš jsem si říkal, jestli se to nezapočítá jen tomu, co dobrodružství započal ... ale doufám, že ne. Zkusím uvidím :-)

  10. #50

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Me to taky nezapocitalo 83 ze 150 sendvicu, uz sem to nahlasil na podporu. Je tam evidentni chyba u jednoho pritele mi to ted nevim proc nezapocitava, u druheho ano.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.