Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Věda

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví

    Věda

    Zdar a sílu,

    už jste sledovali na testserveru novou vědu ? nemáte k tomu někdo někde koment v angličtině líp v češtině ?? skopčáckou hatmatilku neumím a něják popisy a rady co se týká tohodle sem nenašel ...


    minimálně vysvětlení a popisy jednotlivých skilů a fungování jestli někdo nemáte, nevíte kde sehnat ??

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    A seš skálopevně přesvědčen že to je dobře a na testserveru to je taky tak ??

    tam lítají popisky levá pravá některé sou stejné a některé sou jiné než sou tady .... tak jsem trochu zmaten ...
    ceny materiálu sou jiné než si postl tady ...


    EDIT: mě spíš zajímalo jestli už někde na XXXXXXX serveru nemají popisek jak to jede u nich ... ideálně z fungujícího sreveru :-)
    Last edited by BB_Kahsi; 21.05.13 at 09:13. Reason: odstraněno 1 nevhodné slovo

  4. #4
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ceny se mění a budou měnit, na to je test. Celkové fungování, jako třeba funkce geologa, zůstane stejné.

    Zatím to není nikde, na žádném live serveru.

  5. #5

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Když to s vědou vypadá tak dobře, dá se očekávat, že bude příští týden? tj. začátkem června...

  6. #6

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Spíš až s koncem (na hlavu) padlé armády, protože pak bude údržba a asi update.
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Věda asi dobrá, ale dost mi rozhodila všechny vyladěné produkční řetězce...
    Jeden generál mi odmítá přejmenování, ať mu napíšu jakékoliv jméno, setkal se s tím někdo?

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    S těmi produkčními řetězci to mám to samé,přesto, že jsem ještě nic nového nestavěl.

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Hlavně začali stávkovat lesníci. V přehledu ekonomiky chvílemi vykazují nulovou produktivitu.

  10. #10

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak máš produkci stromů větší než spotřeb; hra teď počítá i s nemakajícíma budovama (kromě budov bez surovin).
    A žádnej rozdíl v řetězcích nepozoruju.
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.