Reply to Thread
Page 4 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 31 to 40 of 72

Thread: Zlatá cesta (Aneb jak rozjet produkci 500 zlatých mincí denně)

  1. #31

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví

    1044 minci za 12 hodin.

    Aloha , tak jsem to trochu rozjel
    Pro přiblížení obrazku použijte prave tlačitko myši a " Zobrazit obrázek "

    Tak už jsem na 1218 mincích za 12 hodin

    Last edited by WSTomi; 04.07.13 at 10:59.

  2. #32

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví
    a uhlim to krmis odkud? ja mam 6 dolu s bufama a 4 uhlirema a nemuzu uzivit ani 2 tavirny a 2 mincovny

  3. #33
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám 18 uhlířů a 6 dolů a v pohodě na uhlí. Pravda s buffama

  4. #34

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví
    jeste se chci zeptat....na to,aby se me vyplatilo mit lvl 5 zlatej dul a dosypavat do nej rudu,musim mit kolik lvl mincovnu s tavirnou? nebo to neni primo provazany (vzhledem k cene 300-350 minci za +500 rudy do dolu)?

  5. #35

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    Záleží na tom, jestli držíš x2 buffy nebo x3 buffy.

    Aktuální spotřeba mých tavíren:
    uhlí - 16704 / 12h
    zlato (cihly) - 6264 / 12h

  6. #36

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    WSTomi: Ahoj, tavirny zlata mas jen 3 nebo mas nejake dalsi jinde na ostrove? Na jakem levelu? Diky.

  7. #37

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Aloha. Tavírny mam jen 2x 2lvl ; 1x 3lvl. Ale nejdřív si před vyrobím zlato, a když už ho mam treba 500 tak zapojím do výroby Mincovny.
    :
    Někdy nestíhám davat buff na tavírny ,tak dvě mincovny na 2lvl zastavím výrobu. Potřebovalo by to mít všechny tavírny na 3lvl , ale na to si ještě musím chvilku počkat

  8. #38

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Co se týče toho uhlí, tak urcite dřevo pouzivat jen pro uhlíře, takže v pohodě můžete mít 7 uhlířů na lvl 3, taky recyklačky pomužou hodně, a co se týče dolů tak jako u všech dolů se vyplatí jej rovnou dát na úroveň 2.. stoji to trochu nástroju ale těžíte z dolu 2x rychleji problém je akorat s 3x buffama no, těch nikdy není dost

  9. #39

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Hmm hezký....až na to že do toho vůbec nepočítáte cenu té hromady uhlí kterou do toho musíte cpát,ani ty stavební povolení který vám to zabere (doly,tavírny,mincovny,uhlíři (a na ně zase potřebný hromady dřevorubců a lesníků) a který můžete použít na hromadu jiných vydělávajících budov ani šílený ceny těch 3xbonusů který na to musíte neustále cpát. vycucli jste si jen to co se vám hodí,abyste to nějak "zdůvodnili" .Snaha dobrá,ale prostě se to nevyplatí. A to už nemluvím o tom,že pořád to přesně načasovaně obskakovat,házet na to přesně rozpočítaný bonusy a hlídat důl aby nespadl a stihnul jsem ho zbořit když má přesně dvě poslední rudy to je jen pro pár maniaků co nemají co jinýho na práci :-D

  10. #40

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví
    vyplati se to,mam sice jen lvl 2 budovy,ale je to uplne napohodu,kdyz ma dul spadnout,tak at spadne,v noci kvuli nemu vstavat nebudu,uz jsem na tom udelal nejmin 1500 minci

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.