Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 24

Thread: Návrch na vylepšení hry a samotného trhu NABÍDKA - POPTÁVKA !!!

  1. #11
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Na potvrzení Dalnarových slov. A jsem tu od Dubna 2013 level 42.

    Last edited by Zergous; 17.05.13 at 15:44.

  2. #12

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Dalamar:

    Ale ti jedou za drhokamy co? K tomu se běžný hráč, jen těžko dopracuje. Já neznám nikoho.

    "Proč mi připadá, že většina hledá milion důvodů proč něco nejde, místo toho aby našla důvod proč něco jde. "

    Tady je tvůj příměr trochu mimo. Tohle je relevantní problém u které by to chtělo nenásilné řešení

    Zergous: Tohle je celkem extrém to normální hráč mít nebude. Přiznej se, že kupuješ drahokamy?
    Last edited by Moor8; 17.05.13 at 15:51.

  3. #13
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Já jsem koupil diamantový důl až poté co jsem měl mincovnu , a to jen proto že potřebuju poměrně značné množství zídek a zelných polí na dekoraci :-). Nikdy jsem nekoupil nic co má společného ze zlatem za diamanty, rozhodně ne doplňování dolů ani ne košíky. Všechno je na trhu. Chce to jen nebýt líný a nevymlouvat se, že něco nejde. Každý hráč snadno dosáhne na produkci mincí 500 za den s minimálním vkladem.

    Zkrátka, ve hře je možnost vyrábět mince. To že ji někteří dobrovolně ignorují je pouze jejich věc. Žádná regulace ničeho nic nevyřeší. Nováčci budou kašlat na nějaké monstr akce kde by utápěli suroviny a hráči na vyšších levelech pojedou svépomoci. Rozhodně to nerozhýbe trh.

    To co pořád některým uniká je, že na trhu je omezený počet mincí. Ten trh je tvořen novým hráči a těmi co mince vyrábí (plus nějaké drobky z dobrodružství). když noví hráči nebudou a nikdo nebude mince vyrábět, tak vám prostě ty vaše věci nikdo za mince nekoupí, nebude mít za co.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  4. #14
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Moor8 jenom se nebojím obchodovat. Doplnění dolů kupuju za mince. Materiál na stavby dolů částečně vyrábím a částečně kupuju. Jinak zatím mám 6 mincoven, 6 tavíren a 8 dolů na zlato. A ano diamanty jsem koupil na stavební povolenky.

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    No a o tom to je, to se pak hezky machruje Musíte brát v potaz postavení běžného hráče, co do toho nerve prachy, nebo u toho nesedí 24/7

  6. #16

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ja mám mincovnu na 4lvl, tavírnu na 4lvl a důl na pátem. Všechna doplnění a bonusy kupuji na trhu. Nikdy jsem do téhle hry nedal ani korunu. Jediné co potřebuješ je dobře fungující ekonomika. Denně mám 700 mincí jen z mincovny. Prostě to jde, jen se musí chtít.

    A nesedím tady 24 hodin denně. Normálně pracuji, starám se o rodinu a mám čas na své koníčky.
    Last edited by TomasFuk; 18.05.13 at 23:04.

  7. #17

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Udivuje mě, jak každý hned využije příležitosti si rejpnout. Asi se pak cítí důležitý, čehož se mu asi v životě nedostává. Místo toho, aby se tu rozjela konstruktivní diskuze nad tím, jak to udělat, tak tu pár chlubilů honí ego.

  8. #18
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    taky bych tu mohl napsat mam mincovnu 4lvl tavirnu 3lvl dul 5 lvl a uz to stoji 1 mesic jelikoz na trhu a prodejem ls vydelam daleko vice nez mincovna vyrobi

  9. #19
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    No spíš jde o to, proč nemít obojí, proč neobchodovat a proč současně nedělat mince :-))) Trh bude dále padat a padat....a je jen pár komodit které si udrží cenu.

    Já to vidím tak, že někteří tu rádi brečí že už nemůžou prodávat mramor nováčkům za lichvářské ceny, a když se jim ukáže že to jde i jinak, tak to jsou zase ego hoňky. Tomu říkám, konstruktivní diskuze. Inu, kdo chce brečet, bude brečet.
    Last edited by Dalnar; 19.05.13 at 18:16.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  10. #20

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Jo, jde to jinak za diamanty, což je jako dopování ve sportu. Zkus si to bez nich a pak se můžeš vytahovat. Že se nejedná o mramor, ale o celý trh, jsme si už vysvětlili. Je poměrně hloupé opakovat stále to stejné. když ti dojdou argumenty, raději se zdrž komentáře. Je to pak bezpředmětné.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.