Closed Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Žula

  1. #1

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví

    Žula

    Bylo by dobrý,kdyby bylo naleziště žuly nebo výrobna žuly od průzkumníka jí moc nedostanete a dobrodružství je také na dlouhou dobu.Náklady by mohli být o něco větší než na zlatou rudu.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    [spekulace]
    řekl bych, že tohle bude součástí PvP balíčku - někde jsem o tom viděl zmínku. Ten by měl údajně obsahovat další ostrov, o který se bude hráč starat (bránit před ostatními hráči atp.) a na tom ostrově by mělo být možné těžit jak žulu, tak exo dřevo, nebo titan. [/spekulace]

  3. #3

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    tak to by bylo dobré nechám se teda překvapit

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by kitobos View Post
    Bylo by dobrý,kdyby bylo naleziště žuly nebo výrobna žuly od průzkumníka jí moc nedostanete a dobrodružství je také na dlouhou dobu.Náklady by mohli být o něco větší než na zlatou rudu.
    pokud děláš 1-3 adventury denně pak ti občas i žula padne,takže nějaké napleziště je k ničemu,nebo chceš mít zase všechno hned vyrobené a vylepšené?

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    40
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Luo7 View Post
    pokud děláš 1-3 adventury denně pak ti občas i žula padne,takže nějaké napleziště je k ničemu,nebo chceš mít zase všechno hned vyrobené a vylepšené?
    +1 pro Lua7 souhlas..

  6. #6
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Vždycky můžeš žulu koupit na trhu....
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevím soudruzi ale mám pocit že poslední dobou sem já a lidi kolem posypaní exkrementama nebo nevím ... žula z dobrodružství padá jeden z deseti případů a průzkumáci donesou dlažební kostku v ponděl a ve středu a v neděli dvě ...

    jako stímhle tempem našetřit byť jen usoplených 400 na upgrad je o nervy. Nedělalo se něco s nastavením padání žuly ? cca 3 týdny nazpět žula začala být nedostatkovým zbožím ... na trhu jí je opravdu poskrovnu a z dobrodrůž padá jako šafránu.

    Mi to skoro připadá že vývojáři to něják skrouhli aby vytahali z lidí žulu a zvedli její cenu ... (buď jako přípravu na tu slavnou vědu nebo plánujou pvp a tam bude žula jako odměna)

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Earth
    Posts
    78
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano, drop žuly byl upraven.

  9. #9
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Prometheus View Post
    Ano, drop žuly byl upraven.
    Můžeš mi prosím tě ukázat, kde máš oficiální info (odkaz) o tom, že drop byl upraven?

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.