Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Drobné nepřesnosti v Tropickém slunci

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví

    Drobné nepřesnosti v Tropickém slunci

    Jelikož jsem dneska jako denní úkol dostal udělat "Tropické slunce", neváhal jsem a vyzkoušel toto nové dobrodrůžo.

    Malá nepřesnost je v názvu úkolu: "Ťuk, ťuk", kde je mezera mezi druhým ť a u (odkaz na screenshot, kde je to vidět: http://img37.imageshack.us/img37/1042/ts1pov.jpg)

    Pak jsem nepochopil název klanu "Tropická slunce" (množné číslo). Je pravda, že dále v textu je možný název druhého spolku "Arktické měsíce" (opět množné číslo), ale nijak to nekorespoduje s názvem dobrodružství - Tropické slunce (jednotné číslo) a ani logicky nevím, proč by se měl klan banditů jmenovat "Tropická slunce" (v množném čísle). Odkaz na screenshot, aby bylo vidět, o čem mluvím: http://img15.imageshack.us/img15/3461/ts2w.jpg

    Pak bych měl pár postřehů k tomuto dobrodružství:
    1) Stejně jako kolega Seff nechápu, proč jsou oblasti banditů tak malé (vždy jen kolem tábora). Je tak možné kdykoliv se přesunout kamkoliv, což tak trochu kazí dojem z "příběhu"
    2) Pokud máte Veterána jako já (tímto děkuji za Velikonoční eventy), je dobrodružství velice nudné. Kromě 2 táborů si všude jinde vystačíte s 180 vojáky a 70 rekruty. Prostě není třeba vůbec měnit jednotky a propočítávat v simulátoru nejvhodnější poměr. Chybí taky alespoň jeden blok (jako je třeba na Čarodějnici), takže nikde ani náznak adrenalinu
    3) Nevím jestli je to chyba nebo záměr, ale po dobytí prvního tábora jsem dostal odměnu za dobytí tábora stejně jako při dobývání na vlastním ostrově. A jelikož to bylo 150 mincí, byl jsem velice potěšen. Dalších 100 jsem dostal za dokončení denního úkolu s tímto dobr. a dalších 400 po skončení za postoupení na další level. Takže se to nakonec docela vyplatilo ;-)

    Swordfish

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    to vypadá, že to na tom prvním táboře losuje kořist. Já dostal 100dlouhých luků

  3. #3
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    blok je mozny udelat pred konecnym vudcem xD

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.