Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Stopařova chýše

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví

    Stopařova chýše

    Dobrý den,
    neměla by být Stopařova chýše ekvivalent k lovcovi jen s tim rozdílem, že nepotřebuje ložisko? Trošku mě totiž zaráží, že má čas těžby 8 minut, když lovec má čas těžby 6 minut. U ostatnich vodní mlýn/studna, recyklační továrna/uhlíř je výrobní čas stejný.

    Karamon

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    Tím, že nepotřebuje ložisko, má zkrácenou výrobní dobu, jelikož nemusí chodit směr Budova -> Ložisko a následně Ložisko -> Budova

    Chodí pouze Budova -> Sklad

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    a to je duvod k navyseni casu vyrobniho cyklu? to asi ne. kdyz uz tak jen o neco malo a ne 2 minuty me co chodi lovec nejdyl je 6:44 chyse ma min 8:24 to je minutu a pul rozdil. prijde ti to pak chyse jako ekvivalent lovce? me teda moc ne
    Last edited by Karamon; 11.06.13 at 20:06.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    Zapomněl jsi na jeden drobný detail, že Stopař ti ušetří sloty na budovy, které můžeš využít mnohem lépe. Já sám mám 23 Stopařů na 8 Řezníků.

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    to ale recyklacka setri taky a takovyhle navyseni tam neni i kdyz je jejich pocet omezen, vodni mlyn je sice vetsi ale nemusis pak obnovovat studny a setri taky dost mista kdyz na 5 levelu vyda za 5 studen, takze kazdy ma neco tudiz opravdu nevidim duvod pro tohle navyseni vyrobniho cyklu ale to spolu asi nevyresime tohle by mel zodpovedet nekdo povolanejsi nez jsi ty
    Last edited by Karamon; 11.06.13 at 21:49.

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    Aha. Máš pravdu. Já tomu nerozumím. Level 50 mám teprve od února a od té doby jsem byl celou dobu na dovolené Budu rád, když mě poučíš o mé nepovolanosti k zodpovězení otázek. Sám o hře víš očividně mnohem více, než já :-)

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    nerikam ze tomu nerozumis jen si myslim ze tohle by mel zodpovedet spis Kahsi

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    Lovec
    + o něco rychlejší produkce
    + snadnější dostupnost
    - zabraný slot
    - nutnost obnovovat naleziště

    Stopař
    + volné sloty
    + bez nutnosti obnovovat naleziště
    - horší dostupnost (na trhu jsem je kdysi kupoval cca za 5k/kus)
    - o něco pomalejší produkce


    Je na tobě co si vybereš. Za mě je volba jasná.

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    to co pises je pravda ale mel by si taky zohlednit ostatni budovy za dia nebavime se jen o lovci/chysi ale i o ostanich budovach jako je mlyn/studna nebo uhlir/ recyklacka nevim jak je to s klasterem ten nemam

  10. #10
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Výrobce udělal tuto variantu a stanovil ceny.
    A hráč má volbu co si pořídí a kolik bude investovat.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.