Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: ochutnavka z testovacího serveru aneb teste se na nove veci

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    také si myslím, že výroba knih, ač je zdlouhavá, tak je nastavená správně. Účelem hry (jakékoliv) je zabavit - ideálně na co nejdelší dobu, ale ne tak, aby to člověka po nějaké době omrzelo. Takže vyrábět knihy jak na běžícím pásu a vycvičit geology za týden by nebylo moc přínosné.
    Jediné, co mi přijde špatné - rychlost výroby surovin pro knihaře. Je to příliš rychlé, takže se to na skladu hromadí bez možnosti zužitkování.

    ad hodně knih na skladě = dražší výroba ... no, je to takové prazvláštní, ale budiž. Teoreticky když sklad knih dočasně přesunu k jinému hráči, tak bude jejich výroba stejně levná. U manuscriptů je to relativně jedno, ale u biblí a kodexů se to už vyplatí.
    Last edited by eLzyx; 15.05.13 at 17:09.

  2. #12
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Jen upozorňuji, že je to test server. Vše se může změnit.

  3. #13
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by eLzyx View Post
    také si myslím, že výroba knih, ač je zdlouhavá, tak je nastavená správně. Účelem hry (jakékoliv) je zabavit - ideálně na co nejdelší dobu, ale ne tak, aby to člověka po nějaké době omrzelo. Takže vyrábět knihy jak na běžícím pásu a vycvičit geology za týden by nebylo moc přínosné.
    Jediné, co mi přijde špatné - rychlost výroby surovin pro knihaře. Je to příliš rychlé, takže se to na skladu hromadí bez možnosti zužitkování.

    ad hodně knih na skladě = dražší výroba ... no, je to takové prazvláštní, ale budiž. Teoreticky když sklad knih dočasně přesunu k jinému hráči, tak bude jejich výroba stejně levná. U manuscriptů je to relativně jedno, ale u biblí a kodexů se to už vyplatí.
    S knížkama se nedá obchodovat :-)
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    no já jsem to na test serveru hrál jen chvilku, páč nemám čas, ale trochu by chtělo upravit bodování geologa, musíš si dávat body tam , kam nechceš a to vždy, tudíž jen zbytečná ztráta surovin než si zvolíš, na jakou větev ho specializuješ

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by VodnikVavrinec View Post
    no já jsem to na test serveru hrál jen chvilku, páč nemám čas, ale trochu by chtělo upravit bodování geologa, musíš si dávat body tam , kam nechceš a to vždy, tudíž jen zbytečná ztráta surovin než si zvolíš, na jakou větev ho specializuješ
    Jo ten 'strom' je hodně úzký a nesmyslně omezený postup na vyšší lajnu 5-ti body v té nižší (i když se ti v ní třeba žádný skil nelíbí) a když se ti třeba v nějaké lajně líbí všechny, musíš si opět vybrat jen 5 bodů, jinak nedosáhneš na vrchní skily.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.