Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: ochutnavka z testovacího serveru aneb teste se na nove veci

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví

    ochutnavka z testovacího serveru aneb teste jsou na nove veci

    Last edited by Reborn; 11.05.13 at 10:31.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    tak nějak jsem získal pocit, že se ty budovy na výrobu pergamenů, papíru, psacích hrotů atp. nevyplatí vůbec vylepšovat. Knihovník je extrémně pomalý, a to i když je vylepšený.

  3. #3

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    ano take jsem dosel k stejnemu zaveru ze levelovani papiru je dost zbytecne (hlavne tech vyssich typu) a k tomu ze je skoda ze se neda davkovat podobne jako v zasobarne.. + ma to zatim par nevychytavek a chyb.. ale doufejme ze to odladi a bude z toho neco zitecneho

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    řekl bych, že nasazení na ostrý jen tak nehrozí ... test server je plný chyb. Občas se šprajcne stavba budov, výcvik vojáků žere nesmyslně moc settlerů ...
    (také je zajímavé, že průzkumníci nosí z hledání pokladu velikonoční vejce)

  5. #5
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky mě mrzí, že nelze udělat frontu při výrobě těch knih.

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    seff: take me toto zklamalo a taktez ze material na jednoho lvl 5 vyrobce knih ti udela 1 budova od kazde tak pro 5 lidi

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    zdá se mi top nebo se zdražila výroba "knih" ? Mi to teď nabízí Manuscript za 236simple paper/118nib/24zl, Tome je za 242 interm. paper/104printing type/5manuscripts, a Codex je za 300adv. paper/100book fittings/3 Tome

  8. #8
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Čím víc máš knih na skladu tím dražší je jejich výroba. Prý je to feature a ne bug, psal jeden dev na test foru.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  9. #9

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Takže co jsem dostal při hledání geologem:
    Kamen: 25 kameni a 25 tvrdých prken
    Měď: 100 mědi

    A teď můj celkový názor: celkem dobré, jen ty výrobní časy nejsou sladěné a knihy se vyrábí moc dlouho (osobně bych dal rukopis max.12h, svazek 24h a kodex 36-48h).
    Last edited by Kubamorlo; 15.05.13 at 16:55. Reason: velezměna
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    výrobní časy knih jsou si myslím nastaveny dobře, a co se týče schopností tak u geologa to nevypadá až zase tak zle, na to že je to první verze,třeba se časem dočkáme zlepšení.
    každopádně velké díky vývojářům,konečně něco u čeho se pozná jak kdo umí přemýšlet

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.