Reply to Thread
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 41 to 50 of 60

Thread: Cech a vše o něm

  1. #41
    Fiona's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Dnes byl u jedné hráčky našeho cechu úkol jako otevřený a přitom ho měla splněný. Teprve když jsem aktualizovala stránku, opravilo se to na dokončený. Před ní mi to ovšem fungovalo u tří hráčů v pořádku, bez aktualizace. :-(

  2. #42

    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Bojov
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě se před pár minutama omlouval hráč že bude mít problém s úkolem, přitom v evidenci má "dokončený" - tak už tomu fakt nerozumím.

  3. #43

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Dnesny ukol zatim splneny nemame, ale evidence sedi. Uvidim ci sa to zasa nerozhadze ked to splni cely cech, ako vcera.

  4. #44
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    1) Je to den od poslední aktivity. Aktivita je třeba i návštěva od přítele.
    Není pravda. Včera jsem to zkoušel u dvou hráčů na dovolené. Jednoho jsem pouze navštívil, druhého jsem navšívil a hodil bonus. Ani jeden nebyl aktivní ten samý den, ani ten následující a ani jeden se nezapočítal do cechovního. Možná by bylo opravdu dobré si u BB ověřit jak to skutečně je. Protože určitě by to zajímalo hodně lidí.

    Jestli tam třeba není jen chyba v tom seznamu, že neukazuje aktuální stav.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  5. #45

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak dnes pre istotu ked sme splnili ukol cechu tak status DOKONCENY maju vsetci aj ti neaktivni... Tak vazne netusim ako to funguje...
    Moze to niekto objasnit?

    Doplnenie o 2h neskor:

    Zpravu vyssie som pisala 10 minut po skonceni ukolu cechu. Teraz som otvorila zalozku cech a kukam, ze zase
    20 ludi CQ status ZADNY
    12 ludi CQ status DOKONCENO, vratanie 5 ludi, ktori su neaktivni.

    Da sa na to spolahnut len do splnenia pozadovanym poctom hracov. Potom sa to nejako pos....e.
    Last edited by Sadar; 24.08.13 at 23:24.

  6. #46
    Fiona's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Mne by zajímalo, jak se dá zrušit cechovní úkol, když je zakladatel neaktivní a nemá tedy žádný cechovní úkol. Může ho pak tedy zrušit první následovník? Pokud ne, asi by se to mělo dořešit.

  7. #47

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Nikto nemam na toto odpovede?

  8. #48
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Fiona View Post
    Mne by zajímalo, jak se dá zrušit cechovní úkol, když je zakladatel neaktivní a nemá tedy žádný cechovní úkol. Může ho pak tedy zrušit první následovník? Pokud ne, asi by se to mělo dořešit.
    Řešili jsme to ještě před změnou rozhraní cechu a odpověď zněla: počkejte si na reset úkolů při údržbě. Nemyslím si, že to v rozhraní řešili.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  9. #49

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    ako sa počítajú na odmenu členovia ktorí neobdržali úlohu, napríklad pre dovolenku?

  10. #50

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    pokud se nepletu tak jestli maji dovolenou nehraje roli bere je to porad jakou ze jsou v cechu jen nedostavaji cech ukol, tzn. dejme tomu 30 lidi aktivnich je stejny jako 20 aktivnich a 10 neaktivnich... jestli se pletu tak me nekdo opravte

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.