Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: Geolog

  1. #11
    Liahe
    Guest
    Ahoj, mam dotaz, dneska jsem 2x vyslala dva G na zeleznou rudu a takze mi meli najit 4 zel. rudy, ale bohuzel mi nasli pouze 2, jakto? (... u me chyba nebyla, vsechno jsem mela v poradku zbourane a vycistene a dolu mela 9)
    Dekuju moc
    Liahe

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    myslel jsem že je chyba u mne ale koukám že nejsem jedinej ... já teda vysílám geology hledat železo i když důl ještě stojí ( na úrovni 2 má třeba ještě 10 rudy v sobě) mám spočítáno že musí spadnout dřív než geolog zkončí .. ále když se za 2 hodiny připojím není nelezeno nic .. :-( Dělá mi to poslední dobou dřív se mi to nestávalo ..

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Kugi pokazdy musi byt ten dul spadly kdyz posilas, co se tyce toho dotazu Liahe tak tohle taky obcas koukam ze poslu geologa a najde houby i kdyz by najit mel

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    Kugi pokazdy musi byt ten dul spadly kdyz posilas, co se tyce toho dotazu Liahe tak tohle taky obcas koukam ze poslu geologa a najde houby i kdyz by najit mel
    Nemusí.. nebo alespoň před pár dny nemusel ... normálně když v dolů zbýval třeba 10 železa (důl lvl 2) ták jsem vyslal geologa, čas dolu byl necelých 7 minut a aby vytěžil všech 10 musí jít 5x .... 7minut * 5 = 35 minut .. takže důl spadne dřív než geolog skončí.. a on najde na tom místě naleziště .. ( álespoň před pár dny to funkovalo, právě ted nemám možnost to vyzkoušet )

  5. #15

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    No podle mé zkušenosti to funguje jak kdy a tak sem došel k závěru že dul už musí být nějaký čas spadlý 5-10minut(tento čas se mi nepodařilo nějak přesně uřčit jen odhad) Protože když jsem to počítal přesně na 2-3minuty po spadnutí nenašel nic

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.