Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Populace

  1. #1

    Join Date
    May 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví

    Populace

    Zdravím...
    Nerozumím tomu, jak se stanoví aktuální počet dostupných osadníků. Měla jsem asi 150 vojáků, všichni padli, ale stejně mám k dospozici jen asi 110 lidí, z čehož je samozřejmě tak 100 zaměstnaných. Populační limit mám 280.
    Myslela jsem, že když mi padnou vojáci, tak se automaticky doplní "volná místa" v populaci - zjevně ne. Znamená to, že je musím prostě znovu získat?

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Quack View Post
    Zdravím...
    Nerozumím tomu, jak se stanoví aktuální počet dostupných osadníků. Měla jsem asi 150 vojáků, všichni padli, ale stejně mám k dospozici jen asi 110 lidí, z čehož je samozřejmě tak 100 zaměstnaných. Populační limit mám 280.
    Myslela jsem, že když mi padnou vojáci, tak se automaticky doplní "volná místa" v populaci - zjevně ne. Znamená to, že je musím prostě znovu získat?
    samozřejmě že je musíš znovu získat ať už od starosty nebo za chleba v zásobárně

  3. #3

    Join Date
    May 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Ok. Díky...

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.