Closed Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Thread: Úkoly

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví

    Úkoly

    čus. na 22 lvl jsem dostal úkol abych postavil výrobce železných zbraní. tak jsem ho splnil. problém je ale v tom že ty další úkoly z úkolu Milice, kde je jich celkem asi 6 se mi neotevřou protože poslední tři jsou lvl 21-21. tímpádem nemůžu získat další zkušenosti z úkolů což je celkem chyba, dá se to nějak napravit??? stejně tak to je i u některých dalších úkolů, když už jsem vyšší lvl než je požadovaný jsou zamčené....

  2. #2
    strasnik's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    45
    Monde
    Kouzelnictví
    O těchto problémech se ví a pro BB je to prioritní problém. Byla přislíbena náprava v nejbližším možném termínu.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    tak supr, nebyl jsem informovaný

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Produktivita 0/12h
    Dostal jsem úkol zajistit produktivitu nejméně 0/12h. Znamená to "rozjet výrobu"? Pokud ano, proč se mi automaticky "nesplní úkol" když vypadne první výrobek ?

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    ahojte, chcem sa len opýtať v akom štádiu riešenia je to s tými úkolmi, lebo sa mi stalo presne to isté čo kolegovi z príspevku hore. Posledné tri úkoly z Milice sa mi neotvorili lebo som výrobcu železných zbraní som postavil až v 22 lvl.

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj mám takový problém, jsem na lvl 10 a dostal jsem se k úkolu s názvem : Důležité borové dřevo které má 3 kroky a s jedním si už vážně nevím rady
    cituji : Dosáhněte efektivity výroby nejméně 0 / 12h pro borové dřevo ...... ? a už jsem zkusil snad vážně vše! Mohl by mi někdo poradit jak na to ? Díky Martin.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Anselm View Post
    Ahoj mám takový problém, jsem na lvl 10 a dostal jsem se k úkolu s názvem : Důležité borové dřevo které má 3 kroky a s jedním si už vážně nevím rady
    cituji : Dosáhněte efektivity výroby nejméně 0 / 12h pro borové dřevo ...... ? a už jsem zkusil snad vážně vše! Mohl by mi někdo poradit jak na to ? Díky Martin.
    Znamená to, že nesmíš být s produkcí borového dřeva v mínusu. Postav víc dřevorubců, nebo vylepši stávající.

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Aha díky :-)

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    a mimochodem, kdyz nemuzes ziskavat expy z ukolu, tak se pust do banditu...

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky mam problem s dokoncenim boroveho dreva, jak uz zde byl jeden dotaz. Boroveho dreva mam vic jak 500, tak uz nevim. Zkousim vse uz cely den a nedari se :-(

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.