Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: diamanty

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví

    diamanty

    Dobrý den jsem hráčka settleru dnes jsem zakoupila 3x za 99kč diamanty.Jenže se mi stala nemilá věc do mého telefonu si dal simku syn s číslem /odstraněn/a já to nevěděla a tak jsem začla nakupovat v domění že tam má svojí simku zadala jsem svoje číslo /odstraněn/ a odeslala sms a udělala tak 3y ale potom jsem zjistila že mě přišli kody ale diamanty jsem nekoupila ale 300kč se odečetlo kody jsem skoušela vložit ale asi jsem udělala někde chybu nevím kam se obrátit. děkuji předem za kladné vyřízení prosím jestli můžete napište mi na email /odstraněn / nebo do hry poad nickem shelinka děkuji
    Last edited by MOD_Leonell; 06.05.13 at 18:03. Reason: odstraněn e-mail a telefony :(

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    no napis na podporu oni ti tam pomozu na hlavnej stranke Napoveda/Podpora a tam je kontaktny formular vyberies kategoriu problemy s platbou/diamanty. Potom ti napise email ze dostali od teba a vysledok potom cez mail.

  3. #3
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by shelinka View Post
    Dobrý den jsem hráčka settleru dnes jsem zakoupila 3x za 99kč diamanty.Jenže se mi stala nemilá věc do mého telefonu si dal simku syn s číslem /odstraněn/a já to nevěděla a tak jsem začla nakupovat v domění že tam má svojí simku zadala jsem svoje číslo /odstraněn/ a odeslala sms a udělala tak 3y ale potom jsem zjistila že mě přišli kody ale diamanty jsem nekoupila ale 300kč se odečetlo kody jsem skoušela vložit ale asi jsem udělala někde chybu nevím kam se obrátit. děkuji předem za kladné vyřízení prosím jestli můžete napište mi na email /odstraněn / nebo do hry poad nickem shelinka děkuji

    Pokud se stane něco s platbou obrátit se na podporu.

    Nezvřejňuj na fóru nebo chat svůj mail nebo telefon ... takhle si zahrávat.
    Nevíš kdo to zneužije !!

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.