Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Sim City 5

 1. #1
  ARCHiARiAN's Avatar
  Join Date
  Nov 2012
  Posts
  13
  Monde
  Kouzelnictví

  Sim City 5

  Zdravím osadníky,
  Hráli jste někdy Sim City? Určitě tuhle hru musíte znát pokud máte rádi budovatelské strategie stejně jako jsou Settleři. Strávil jsem spousty hodin u PC, když jsem hrával SimCity 3000. K dalším sériím SimCity jsem se už nedostal. Nebyl čas
  Ale začátkem roku 2013 vyjde nové Sim City 5, které by mohlo být už o něčem úplně jiném. Sleduji informace o téhle hře a čím dál víc se mi líbí a uvažuji o koupi originálního kusu Bez originálu to asi nepůjde, protože ve hře bude snad skvělý multiplayer, který může hře nabídnou skvělý zážitek. Co se týče grafiky ani nemluvím, však si prolezte internet a uvidíte sami A nejlepší na tom všem je, že hra bude mít i český překlad :P
  Co vy na to? Začneme po Novém roce na ní šetřit... doufám že stihnu do té doby uhrát i dost tady

 2. #2

  Join Date
  Nov 2012
  Location
  Košice, Slovakia
  Posts
  7
  Monde
  Kouzelnictví
  Ahoj. O niečom inom ako o originálke určite nikto ani neuvažuje Podľa obrázkov a videí to vyzerá výborne, začala tuším aj beta. Tak uvidíme.

 3. #3
  ARCHiARiAN's Avatar
  Join Date
  Nov 2012
  Posts
  13
  Monde
  Kouzelnictví
  Opravdu myslíš že nikdo neuvažuje o originálce? Já myslím, že určitě se najde dost lidí u téhle serie SimCity. A ona originálka bude potřeba pro hraní, protože hra bude vyžadovat neustále připojení k netu kde budu prakticky hrát s ostatními Crack se možná najde, ale riskovat pak zrušení účtu. To mi za těch pár stovek, které hra bude stát půl rok od vydání stojí. Mezitím mám spousty času se informovat o hře až bude na světě.

 4. #4

  Join Date
  Nov 2012
  Location
  Košice, Slovakia
  Posts
  7
  Monde
  Kouzelnictví
  Nebol to sarkazmus, možno trošku Tiež rozmýšľam, či kúpiť hneď, alebo počkať pár mesiacov. Uvidíme aké budú prvé ohlasy na plnú verziu, beta mala v celku úspech.

Reply to Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.