Closed Thread
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 41 to 50 of 52

Thread: Nový krizový úkol (22.5.) - pokec / otázky, odpovědi

  1. #41

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Adam_CZ_ View Post
    ...........Raději KONEČNĚ vyřešte milici a taktika! Kdyby ty úkoly šly alespoň vymazat.
    No nevím, ale mě tyhle úkoly také zůstaly v seznamu, ale teď už je mám dávno hotové. Tahle chyba už byla opravena.

    A já to také zkouším uhrát ....

  2. #42

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    já bych potřeboval, aby byl vyřešen úkol "Generál byl poražen" ... bez nepřátel na vlastním ostrově je to jaksi nesplnitelné. Obzvláště, když v klíčovou chvíli lékárnička prostě nepřišla.

  3. #43

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    luk1as:
    vyreseno jen pro hrace co nemeli dojetej ostrov, nam co jsme meli ostrov hotovej tak to porad vysí.(

  4. #44

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale já ostrov měl dodělanej dávno. Ty úkoly s milicí a taktikou jsem splnil na nějakém dobrodružství hned jak avizovali že je to opraveno tak to šlo ....

  5. #45
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by luk1as View Post
    Ale já ostrov měl dodělanej dávno. Ty úkoly s milicí a taktikou jsem splnil na nějakém dobrodružství hned jak avizovali že je to opraveno tak to šlo ....
    /Úkol taktik a úkol milice nikdy nešel splnit na dobrodružství !
    Oprava proběhla, ale funguje jen hráčům, kteří mohli nějaký tábor na ostrově porazit s uvedeným počtem jednotek!

    -------------
    ano - po opravě byl u 'milice' změněn text a už tam není ten výraz "v domovské oblasti"

  6. #46

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    těch 150 buffů je dostat a ne dát...(6) ukol

  7. #47

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám dotaz, úkol do zbraně: dokončete tento počet dobrodružství zkušeností 1?
    Co přesně mám udělat, poradíte mi díky.

  8. #48

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    dohrát třeba Temné Velekněze

  9. #49

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám stejný dotaz jako Peopledoa - Já ted třeba dohrál Lebku ale úkol se mi nezavřel. Co s tím?

  10. #50
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Zkušenostní dobrodružství jsou taková, v jejichž popisu je napsáno "získejte velké množství zkušenostních bodů", patří sem Temní veleknězové, Koňský hřbet, Čarodějnice z močálu, Zrádci, Bohatým brát, Seveřani, Synové Veldtu, Střelný prach a Překvapivý útok.
    Last edited by Thespia; 26.05.13 at 16:25.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.