Closed Thread
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 31 to 40 of 52

Thread: Nový krizový úkol (22.5.) - pokec / otázky, odpovědi

  1. #31

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Já jsem level 42 a diody (LEDky) úplně nesnáším, protože jich mám několik tisíc co napadaly z rytířů a nejdou prodat ani 1:2, nikdo je za tu cenu nebral... přijde mi trochu škoda, že odměna byla snížena příliš (lékárničky skutečně jsou pikachu), ale co, aspoň je to výzva.

  2. #32

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Zergous View Post
    No pokud by šla lékárnička obchodovat mohla by se poskytnout těm chudáků, co ji použili na dobrodružství na oživení generála a pak už nemůžou splnit ten úkol, protože nemají lékárničku. Spojit charitu a opravu chyby :-) Geniální.
    ani tak nejde tento úkol splnit - lékárnička se musí použít po porážce táborem banditů na vlastním ostrově - ale když už jsou všechny tábory poraženy, tak smolík ...

  3. #33

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    A_T_F .. ták ták.. odměna je sice na prd, ále proč nadávat? kdo to nechce dělat ať to nedělá ;-) já osobně to beru jako výzvu a oživení stereotipního hraní ;-)

  4. #34

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    já to beru jako přípravu na "Vědu" ... za odměnu 250diamantů + týden hraní 45diam je téměř jeden rozjařený geolog (300diam), který se pak vyplatí upgradovat zkušenostmi/knihami.
    Last edited by eLzyx; 22.05.13 at 12:31.

  5. #35

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    Jen jsem to prolítla, lékarny potřebují hráči s nízkým lvl. a nevím kde chudáci vezmou 400 zlatek ...no fajne úkoly jen co je pravda )
    Last edited by veru82; 22.05.13 at 15:11.

  6. #36

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    OMG co zas remcáte? Nelíbí? Nedělejte, hrajte a plňte staré úkoly. Netvrdím že je to bomba, ale není to špatné, já jsem vcelku spokojen.

  7. #37

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Krizový úkol padlou armádu jsem po zjištění jaké jsou odměny stopla!!

  8. #38

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Tahle sranda se mi nezdá vůbec atraktivní - za vynaložení tolika surovin jen dvě, tři nebo 4 lékárničky není žádná sranda....nevěřím, že to bude někdo hrát!!!

    Raději KONEČNĚ vyřešte milici a taktika! Kdyby ty úkoly šly alespoň vymazat.
    Last edited by Adam_CZ_; 22.05.13 at 18:02.

  9. #39

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Adam_CZ_ View Post
    Tahle sranda se mi nezdá vůbec atraktivní - za vynaložení tolika surovin jen dvě, tři nebo 4 lékárničky není žádná sranda....nevěřím, že to bude někdo hrát!!!
    Já teda pojedu, protože souhlasím s tím co psal Deda_Lebeda stejně budu dělat to co bych dělal normálně , skoro každej den dobrodrůžo( jen ti synove Veltu sou na prd, ále něco těžšího tam být musí) a za investovaný surky tam sou odměny jako mince, mapy a žuly ;-) a navíc těch 250 dia se vždy hodí ( já si je totiž nekupuju ..)

    Edit: pro můj level (41) jsou ty úkoly i celkem vyhodný ( suroviny co mám zaplatit mají na trhu celkem hodnotu ták 350 mincí odměna je celkem 180minci + 500 žuly( počítám že za ni dostanu500mincí) a 180 map ( za ty můžu dostat ták 650-750 mincí) tákže jsem ták 1000 mincí v plusu.
    (vojáky na adv nepočítám stejně bych nějáký dobrodrůžo jel ;-)
    Alá samozdřejmě záleží na každým co a jak mu příjde výhodný ;-) nikomu svůj pohled nevnucuju
    Last edited by Kugi; 22.05.13 at 18:06.

  10. #40

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    Mam dotaz na BB Kahsiho,byl v centrale firmy.Rekni nam vsem na rovinu,ty vyvojari asi hodne fetujou,co?

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.