Closed Thread
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 52

Thread: Nový krizový úkol (22.5.) - pokec / otázky, odpovědi

  1. #21

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MaStr25 View Post
    Prečo sú ľudia takí akí sú? Majú zadarmo celkom prepracovanú hru, dostávajú zadarmo ...
    No já si někdy (když je bonus 100%) drahokamy koupím.....ale tohle je zklamáni pro ty,kteří tuhle hru finančně podporují v domění, že to vylepší,a to tuhle hru zbožňuju.
    Tyhlety úkoly nejsou každý týden,ani každý měsíc. Proč nedají unikátní budovu jako odměnu, kterou by jinak nešlo získat? (např hospic,který zvýší populaci o 1%, nebo bonus 4x třeba na týden?) Takle vyjímečné úkoly by mohly být více propracovanější jak obsahově tak graficky...a ne jen rychlé odklikání odevzdání surovin pro blbých 250 drahokamu a lékarničky....které nevyužiju.
    No nic..jdu stavět pole a musím se smířit s tím, že tyhlety úkoly nebudu dělat a budu doufat, že téhleté super budovatelské hře, ve které to po technické stránce slušně funguje (výrobní řetězce), dají tomu něco navíc...nějaký obsah, kterého člověka drapsnou za kule...Něco jako když po xxletech si znovu nainstaluju Warcrafty, nejen pro super hrani,ale hlavně pro tu atmosféru...kterou jde tak těžko vytvořit....
    Mě chybí nějaký nosný příběh....ale co to kecám,je to jen Beta verze,kde se zkouší hrací mechanizmy a já z toho vyšiluju...

  2. #22

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak mě se týká 36-46 a musím říct, že mám pouze jediný problém ... finální odměna v podobě lékárniček je fakt hloupá.

    Upraveno 22.5. - níže uvedené úkoly jdou v opačném pořadí - má to větší logiku

    Jinak:
    1. 4 dobrodružství a zaplatit 8000 uhlí - 500 žuly ... za 500 žuly to beru, dobrodružství chodíme všichni takže to je ok, a 8000 uhlí má hodnotu tak 80 mincí
    2. vyrobit 200 železa a koupit 8 libovolných dobrodružství - 200 žel.mečů a 40 settlerů ... železo je pohoda, a u dobr. záleží jestli půjde o zakoupení u kupce nebo v obchodě, pokud v obchodě (doufám, protože odměna nic moc), tak není co řešit, jinak je to zbytečná ztráta map
    3. vyrobit 230 settlerů a najmout (vyprodukovat) 1000 libovolných jednotek - 300 želez.rudy ... settlery vyrábíme pořád a 1000 jednotek je jedno pokročilejší dobrodružství (v bodě 1. stejně půjdeme čtyři, takže jednotky budeme doplňovat
    4. dokončete Syny Veldtu a kupte 1000 koní - 500 klobás ... Veldt není nejoblíbenější, ale je to pro dva a XP jsou vůči ztrátám jedny z nejvýhodnějších, 1000 koní je pohoda a stejně je budete potřebovat protože na Veldtu kavalerii ztratíte (cca 220)
    5. najměte 200 kavalerie a zaplaťte 8000 mramoru - 80 map a 80 mincí ... 200 kavalerie stejně po Veldtu budete vyrábět abyste doplnili stav a 8000 mramoru za 80 map?! no to je tak nějak fifty/fifty
    6. vyrobte 100 ocelových mečů a dejte 150 libovolných bonusů na budovy přátel - 100 mincí a 1000 nápojů ... 100 ocel.mečů za 100 mincí to je dobrá cena, no a bonusy to budou hold talíře )
    7. dokončete 2 libovolná "XP" dobrodružství a kupte 10000 libovolných surovin - 500 želez.rudy ... výběr z XP dobr. je široký, takže dát třeba 2x koně je pohoda a 10000 surovin se vyřeší obchodem v cechu, jak jinak že ... odměna nic moc, tohle je nutné přetrpět
    8. vyrobte 350 klobás a dejte 100 kosů na budovy přátel - 100 map ... klobásy každej vyrábí kvůli průzkumníkům a 100 košů to je standardní denní (max. dvoudenní) bonus, který si v cechu všichni nahazují ... slušná odměna 100 map !!
    9. nalezněte 20 exodřeva a prodejte 10000 lib.surovin - 100 mincí ... tak tady to hledání může být opruz, suroviny jsou pohoda ... odměna vcelku ujde
    10. vyrobte 100 košů a zaplaťte 5000 tvrdých prken - 200 exodřeva ... koše všichni vyrábíme průběžně a poté co jste je v bodě 8. rozdali, tak si stejně budete doplňovat zásoby; 200 exodřeva za 5000 tvrdých prken je nevýhodné ... nutno přetrpět

    11. Diamanty beru D no a lékárničky třeba půjdou obchodovat, kdo ví

    Suma sumárum nebudu dělat, kromě nakoupení 8 dobrodružství, nic co bych více méně nedělal doposud. Čekají mě cca 4 dobrodružství (1x Rytíři s prohozením, 1x cokoliv, 1x Veldt a 1x Veleknězové s prohozením (třeba budou i v cech.úkolu), a přijdu o 8000 uhlí, mramoru a 5000 tvrdých prken ... žádná věda ... kromě odměn z dobrodružství za to získám 250 diamantů, 500 žuly, 180 map, 180 mincí a nějaké drobné.
    Last edited by Deda_Lebeda; 22.05.13 at 07:33.

  3. #23

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    kdybyste alespoň byli rádi za to že alespoň někdo trochu oživí tuhle hru a dodá event na pár dní ikdyž není úplně nejlepší
    neustále se vám něco nelíbí a přitom byste chtěli vše zadarmo a už vůbec neklikat,jen přijít k hotovému
    tyhle eventy nejsou jen o odměně ale taky o tom zabavit spoustu lidí a trochu to oživit
    škoda jen že to většina nechápe,stále se honí jen za lvly, mít všechno hned a nemuset nic udělat
    tohle je hra která má zabavit na hodně dlouho a ne jen na pár hodin
    ne každý si kupuje diamanty a hlavně pro ty je tady možnost získat alespoň pár dalších kousků
    a ikdyby odměna nebyla žádná nebo minimální,je to další sada úkolů a další cíl před námi

  4. #24

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Luo7 - promiň ale tvůj příspěvěk si poněkud protiřečí :-) na jednu stranu píšeš o oživení a jedním dechem přidáš neklikání a dlouhodobost hry, potom se tedy zeptám, v čem je tento krizový úkol zajímavý a odlišný od toho co děláme dnes a denně v poněkud menším množství, míněno na počet vydaných komodit

    postrádá to jakoukouliv jisrkru a při slušně vybudované ekonomice a řetězcích nemám na tom úkolu za 3 dny co na práci, takže v čem mě to má obohatit a zpestřit mi to hru, jen další automat na klikačku surek, za dia, lékárničky a nějaké mapky surky a zlatky

    samozřejmě, já jsem ráda za každé oživení hry a není pro mě problém vývojářům přispět na rozvoj hry, ovšem toto není rozvoj to je flákanec narychlo klik sem klik tam hlavně že máme splněno a něco tam pošlem :-) budiž snad BB omluvou, že o to víc /předpokládám snad../ pracují na výzkumníctví a navýšení lvl nad 50

  5. #25

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    no já taky přidám svoji trochu do mlýna - mpožnáý za to dostanu BAN neo tak něco, ale to je mi jedno.
    ten kdo to vymýšlel, asi upadl několikrát na hlavu a ještě chlastá víc než Dán.
    krásné odměny, jen co je pravda, ale za co? za to že musím zaplatit stonásobně nebo tisíci násobně více???

    jeden příklad za všechny(46-50)lvl:

    vyrobit 150 Irma košů/no problem/ a k TOMU zaplatit 5000 ledku--- asi upadnul ne? když odměna stojí "za to" 400 exo klád.
    1/ max bych dal 50ks ledku, nebo odměna by měla být 40000 exo klád.

    ad 2: udělat samotářské experimenty ( dobrodružství na několik dní pro dobře připravené hráče) a odměna? krásných 400 žuly :-). zde by bodlo alespoň 5k nebo více, aby to mělo smysl do toho jít

    ad3: udělat 250 kavalérie a utratit je? to jde a k TOMU krásně 10000 exo klád zaplatit - a SUPER odměna? 100 mapek a 100 mincí.

    dál ani psát nemusím, je to spíš k pláči, kdo tohle vymýšlí

    Hawk

  6. #26

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    nikdo vás nenutí tyhle úkoly dělat,možná pro vás jsou odměny k ničemu,ale pro někoho kdo si za celou dobu hraní nekoupil jediný diamant se i těch 250 bude hodit
    a přiznám se,že odměny za jednotlivé úkoly nejsou nic moc,v tom s vámi souhlasím

  7. #27
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Já myslím, že hlavní problém je v tom, že tyto úkoly jsou vyvíjeny zejména pro starší servery. Pokud trčíš někde rok až dva na lvl 50, nemáš co dělat a 300k sklad máš plný všeho, tak z rozmaru klidně všechno zaplatíš - protože jsi vděčný aspoň za trošku něčeho nového. Ale nevím nevím, kolik lidí na mladém serveru dokáže dát dohromady 5000 ledku :-) Na německém serveru je to jen otázka nákupu na trhu, tady nevím nevím. To by byla záležitost pár jedinců.

    Odměna docela směšná. Ještě chybí sýrový sendvič k tomu, aby byla dokonalá. Vždyť ohlásili že brzo každý bude dostávat 100 diamantů týdně, tak to 250 působí směšně.

    Na druhou stranu, ty varianty pod lvl 45 nejsou vůbec hrozné na splnění, jen prostě se moc neoplatí. ale zase není kam spěchat. Úrovně 50+ to je tak druhá půlka 2014.

    Doufám, že lékarničky pujdou obchodovat, abych je někomu mohl dát.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  8. #28
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Levely 46+ lituju. Dalnarovi rozumím, ale pochybuju, že s plným skladem by bažili i němci po takovéto odměně. No pokud by šla lékárnička obchodovat mohla by se poskytnout těm chudáků, co ji použili na dobrodružství na oživení generála a pak už nemůžou splnit ten úkol, protože nemají lékárničku. Spojit charitu a opravu chyby :-) Geniální.

  9. #29

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    Ja si taky pridam,5000 ledku me vubec neboli,je me na nic,ale s tim zaplat 10k exotickeho dreva a nechat si znicit 250 kavalerie,to je 10k koni,za usmudlanych 100 minci a par map,to me tedy dost nakrklo,to asi upadli na skebli,ne?Za mizernejch 250 diamantu?Jen pro zajimavost,u kupce stoji 500 exo dreva 495 diamantu,to je 9900 diamantu ,kdyz pouziju oficialni BB cenu.To si jako mysli,ze kdyz jsme 45-50 lvl,ze jsme nejaky jejich dojny kravy a jeste uplne blby?Ukoly pro nizsi levely jsou za stejny diamanty,lekarnicka je na nic a nemusi si brakovat sklady jako my.Musim bohuzel konstatovat,ze posledni dobou najeli BB na tezce komercni bazy,drive jsme dostali za svatek aspon neco,Mikulas byl supr,Vanoce a Novy rok darkove uplne bombasticky,na Valentyna se moc nepredali a ted 1. a 8. kvetna jsme nedostali uz nic,i kdyz jsou to celosvetove uznavane svatky.Tohle teda fakt prehnali.prosim o citaci na ustredi firmy,dekuji.

  10. #30

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    56
    Monde
    Kouzelnictví
    lékarničky jsou již obchodovatelné, ale nevím kdo je bude kupovat

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.