Closed Thread
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 52

Thread: Nový krizový úkol (22.5.) - pokec / otázky, odpovědi

  1. #11
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych jenom doplnil, že je jedno jestli by byla podmínka 350 žuly z pirátů nebo 700, protože když už ji přinese tak je to nejméně 700 :-) Lepší by bylo kdyby tam byla u dobrodružství spíš podmínka dejte s takovými a makovými ztrátami.

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Na to narážel i OP jen to nenapsal tak polopatě..

  3. #13

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Tady máte, co by tam mělo asi být:

    http://translate.google.de/translate...he-fallen-army

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Jestli je to pravda...tak tohle vynechám....
    Soudruzi se asi moc nepoučili....tohle to nemůže moc lidí motivovat....mě ne.
    Ty odměny by měli násobit 10x.....nebo nějakou fakt nadupanou unikátní budovu, která se jinak nedá sehnat......to bude asi úplně stejné jako ty Čtyři větry.....úkol k ničemu, vlastně jenom k tomu,aby vyčerpal suroviny hráči a tím ho zbrzdit ve vývoji....
    P.S. ty lékárničky si mohou strčit do míst, kde nesvítí slunce....
    Last edited by Odeon; 20.05.13 at 22:21.

  5. #15

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    jak na to tak koukam tak je to snad jeste horsi jak vetry pokud to skutecne bude podle toho co sem hodil Topol... misto toho aby to zjednodusili tak pridali dalsi dobrodruza na projiti a zkrouhli odmenu...

  6. #16

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    29
    Monde
    Kouzelnictví
    Prečo sú ľudia takí akí sú? Majú zadarmo celkom prepracovanú hru, dostávajú zadarmo aj diamanty každý týždeň (v podstate peniaze, bo diamanty sú len za peniaze), plánujú zvýšiť limit a pridať diamanty za levely, majú možnosť si zohnať špeciálne budovy aj bez toho, aby zaplatili čo i len cent, a sťažujú sa... Výrobcovia im dajú možnosť získať špeciálne budovy a diamanty ešte za špeciálne udalosti a len kritizujú... Keby žiadne udalosti nevymyslia, keby nedávali zdarma diamanty, verím tomu že by ich nik nekritizoval, bo by boli len za peniaze a ľudia by boli zmierení s tým, že ich inak nezískajú a boli by spokojní.. Mali by pokoj na srdci, že ak ich nezískajú oni za nejakí úkol, tak čo ak ich získa niekto iní, nie, bolo by to len za peniaze... Čo sme to mi za ľudia... Prejavujem veľkú vďaku tvorcom hry, za to že sa rozhodli ísť touto cestou, zadarmo, a že dali možnosť získať a obdarovať verných hráčov na úkor svojich ziskov...

  7. #17

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Mastr25 no dobře no tak si nám to nandal .. lidi sou různí, .. byly abudou .. proč mít jen tolik když můžu mít víc ??

    ale souhlas jen ty odměny by mohly udělat nějáké unikátní ... třeba sošku s textem že dokončil to a to ... pro prestiž ... (ať to nikdo jinej nemá a hotovo ) třeba pro prvních 10 lidí odměnu a hotovo
    Last edited by MOD_Leonell; 21.05.13 at 10:06. Reason: odstranění hanlivého výrazu

  8. #18

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    MaStr25: Ty si opravdu myslíš, že diamanty zadarmo nám dávají z dobrého srdce a nezjištně? Ani trochu to nedělají, aby část hráčů na ně naučili a pomohli jim alespoň tu jednu SMS poslat?

    Pokud je ten odkaz pravdivý, tak se opravdu poučili a úkoly, až na jeden, nejsou vůbec náhodné. Všechna povinná dobrodružství jsou tam pro více hráčů a není tam ani žádné, které lze získat jen z jiné mapy - takže určitě vylepšení.
    Náklady vs odměna, je každého věc, jestli raději bude plnit úkol a nebo bude pokračovat ve stereotypu černých rytířů..

  9. #19
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Odměny jsou unikátní copak jinak seženeš lékárničku?

  10. #20

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    mno...co s lékárničkou rozhodně se nedá říct že bych ji potřebovala a potřebovat ani nebudu, kdyby alespoň byla obchodovatelná a dala se teda prodat těm co ji potřebují, k obsahu úkolů mohu říct pouze jediné, 1větry byly složitější ale díky těm podmínkám alespoň napínavější jestli ta žula padne nebo ne, já tu trpělivost neměla a nedokončila jsem je, protože už tehdy se mi odměna zdála nedaekvátní k množství vyhozených surek za splnění, Vetry 2 tomu nasadily korunu hlavně v těch nejvyšších levelech v době kdy se očekává Výzkumnictví vyhazovat se skladu tolik potřebné surky, abych získala 250 gemů a 4 lékarníčky je padlé na hlavu, předpokládala jsem že se BB TEAM poučí z minula a zpestří to nějakými logickými úkoly u kterých musí člověk popřemýšlt a ne tupě ze skladu platit suroviny, takže palec nahoru nedávám

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.