Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Pařezy

  1. #1

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Pařezy

    Hele jeden uber nápad z dílny mé vlastní fantasie...nešlo yb do kolonky kde jsou ničení budov apod přidělat i zarovnávání terénu?? Docela by se to hodilo )) předem díky za odpověd ))

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Nosis1993 View Post
    Hele jeden uber nápad z dílny mé vlastní fantasie...nešlo yb do kolonky kde jsou ničení budov apod přidělat i zarovnávání terénu?? Docela by se to hodilo )) předem díky za odpověd ))
    tam kde zbudou pařezy stejně nejde stavět.
    Kdyby jsi mohl zarovnat pařezy,kde by jsi potom těžil a sázel stromy?

  3. #3

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    O tom to je udělat jeden prostor na těžbu stromů...víc nepotřebuju vem si,že by sis vlastně mohl udělat ''sídliště'' od všeho ostatního někde na volnym prostranství to samý pole apod .... nevim přijde mě to jako dobrej nápad

  4. #4
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Tento návrh už tu je.

    Nešlo.
    Ložiska jsou daná u všech surovin.
    Stavět lze pouze na světle zelených místech.
    Jaká by to byla zábava, kdyby se u stavění nemuselo přemýšlet ...

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Nosis1993 View Post
    O tom to je udělat jeden prostor na těžbu stromů...víc nepotřebuju vem si,že by sis vlastně mohl udělat ''sídliště'' od všeho ostatního někde na volnym prostranství to samý pole apod .... nevim přijde mě to jako dobrej nápad
    mě to přijde jako hovadina,třeba zezačátku si řekneš že nebudeš potřebovat tolik stromů a v pozdější fázi hry budeš chtít postavit další plac na dřevo,to uděláš jak?
    budeš brečet na podpoře.....

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.