Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Záměna bonusu ...

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Exclamation Záměna bonusu ...

    Dnes (27.4., čas cca 11:20) jsem podle zadání cechovního úkolu použil 20 Sendvičů na budovy jednoho z přátel. Vrátím se domů, koukám do úkolu a ani jeden bonus není platný! Jako bych tam vůbec nebyl!
    Nepište mi, že dělám čekající cechovní ukol nebo že jsem nahazel jiné bonusy, vše jsem pečlivě kontroloval a tady chyba neni.
    Po dotazu jsem dostal od přítele odpoved, že na budovách má pouze bonusy Rybí talíře. Zajímavé je, že všech 20 Sendvičů z mého inventáře zmizelo (2x 10 ks).

    Tak mi vysvětlete jak je takováto záměna bonusu možná? To, že se někdy stane, že se bonus nepovede "nahodit" a musim se vracet, to dokaži tolerovat, ale záměnu už tedy ne! To je i na mě moc.

    Děkuji za vysvětlení a kontrolu.

  2. #2
    SipkovejRuza
    Guest
    To ti nikdo z hráčů nevysvětlí ... pokud si si jistý, tak podpora z hlavní stránky - kontaktní formulář. Napiš časy a komu si to dával ... screen asi nemáš

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Aha, myslel jsem, že bozi chodi i mezi nas smrtelniky ... dobře, udělám to co mi radiš, diky.

  4. #4
    SipkovejRuza
    Guest
    Podpora sem nechodí určitě a nikdo za tebe nemůže poslat info o chybě ... oni si tak ověří i data

  5. #5
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by RoninKoci View Post
    Dnes (27.4., čas cca 11:20) jsem podle zadání cechovního úkolu použil 20 Sendvičů na budovy jednoho z přátel. Vrátím se domů, koukám do úkolu a ani jeden bonus není platný! Jako bych tam vůbec nebyl!
    Nepište mi, že dělám čekající cechovní ukol nebo že jsem nahazel jiné bonusy, vše jsem pečlivě kontroloval a tady chyba neni.
    Po dotazu jsem dostal od přítele odpoved, že na budovách má pouze bonusy Rybí talíře. Zajímavé je, že všech 20 Sendvičů z mého inventáře zmizelo (2x 10 ks).

    Tak mi vysvětlete jak je takováto záměna bonusu možná? To, že se někdy stane, že se bonus nepovede "nahodit" a musim se vracet, to dokaži tolerovat, ale záměnu už tedy ne! To je i na mě moc.

    Děkuji za vysvětlení a kontrolu.
    S tímhle se obraťte na podporu. S tímhle vám zde nepomůžeme, protože přístup k vašemu účtu/logu má jen podpora.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.