Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Problém se spuštěním.

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Problém se spuštěním.

    Ahoj mám takový problém. Kdykoliv chci zapnout hru (Poslední 2 dny) Tak mi to při načítání napíše: V této zoně byla nalezena chyba. Zkuste to prosím znovu. Tak vždy kliknu na OK a problém se opakuje. Nevíte co s tím? Díky

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    neklikej na OK, ale zmáčkni F5, mě to pomohlo.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    měto taky nejde spustit

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    protoze dnes je udrzba serveru od 01:00 - 09:00 tak je jasny ze hru nespustis kdyz je vypnuta. pokud jsi to skoušel dnes 29.11 v tento cas

  5. #5
    Wolfi's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Orlova
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky se chci podělit se svými problémy s připojením do hry...Když jsem hru začala hrát ten první den co jsem na ni přišla tak bylo vše ok. Ale hned na ten druhý den jsem začala mít problémy tu s načtením hlavní stránky, tu s přihlášením na hlavní stránce, s načítáním hry..A dnes když se v pohodě načte hlavní strana, přihlásím se a má se mi spustit hra tak ouha bílá obrazovka a nic nepomáhá. Přitom mé připojení k internetu je dost rychlé i můj pc dost výkonný aby s tímto neměl problémy tak si říkám jak dlouho mě to bude bavit se skoro hodinu dostávat do hry abych si tam deset minut naklikala co chci...Tohle načítání a vše me mrzí protože hra je jinak docela chytlavá..Nezbývá než doufat, že se to vše brzy opraví a hra tak neztratí hráče...Toť můj názor, a omlouvám se za román :-D

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky jsem nedávno narazil na problém s přihlašováním a znovu jsem použil otřepané funkční řešení...
    Webové prohlížeče si kešují do tempů webové stránky, data do widgetů atd... A udržují si cookies... A ne každý zvládne či stojí o to si to vyčistit.
    Ale kešování neplatí v anonymních režimech prohlížečů. V Chrome tedy stačí pustit okno přes CTRL + Shift + N a tam už s tím komplikace nejsou žádné...

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    No, tohle se BLUE BITE moc nepovedlo(((( tahle hra není tak náročná aby měly takové lagy, mapa načítá až 3 min.. to snad nééé. Pár dní jsem to vydržel ale končím, hraju Darkensang od BP a to je o hoooooodně náročnější hra a šlape jako hodinky, tak kde bude asi problém co? A prý nedávno přikoupili nové servry!!! no jistě s 1GB pamětí, to se plácli přes kapsu

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemate jeste nejake rady? nepomaha ani jedno z vyse napsaneho....

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    zkuste i jiny prohlizec, v opere katastrofa, firefox lepsi ale zly a v IE uplne jak namydlenej blesk, i kdyz ho nemuzu vystat....

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Já jedu v Chromu a pohodička pohoda..

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.