Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Cechovni ukol

  1. #1

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví

    Cechovni ukol

    Zdravim vas mam ukol mit na sklade 300 klobasek a pouzit 2500 krmeni pro ryby na naleziste ryb .. to jsem provedl u sebe u pratel i v cechu a nic nezobrazuje se to jako splneno Klobasky ano ale doplneni ryb ne muzte mi poradit nebo to opravit

  2. #2
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by RosekamTE View Post
    Zdravim vas mam ukol mit na sklade 300 klobasek a pouzit 2500 krmeni pro ryby na naleziste ryb .. to jsem provedl u sebe u pratel i v cechu a nic nezobrazuje se to jako splneno Klobasky ano ale doplneni ryb ne muzte mi poradit nebo to opravit
    V jaké sekci Knihy úkolů je cechovní úkol?

    Vytvoř printscreen, ulož ho na internet a dej sem odkaz ...

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by RosekamTE View Post
    Zdravim vas mam ukol mit na sklade 300 klobasek a pouzit 2500 krmeni pro ryby na naleziste ryb .. to jsem provedl u sebe u pratel i v cechu a nic nezobrazuje se to jako splneno Klobasky ano ale doplneni ryb ne muzte mi poradit nebo to opravit
    patrně ten úkol máš jako čekající, takže nezbývá než čekat až se splní předchozí....

  4. #4

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím

    cechovní úkol jsem splnil jako 66/67, odměnu jsem dostal přesto mi cechovní úkol zůstal viset a nemohu jít na další, který mi zůstal v čekajících úkolech. Ostatní členové cechu již plní další úkol. Prosím o pomoc.


  5. #5
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by R_ras View Post
    Zdravím

    cechovní úkol jsem splnil jako 66/67, odměnu jsem dostal přesto mi cechovní úkol zůstal viset a nemohu jít na další, který mi zůstal v čekajících úkolech. Ostatní členové cechu již plní další úkol. Prosím o pomoc.

    Obrázek není vidět ...
    Chtělo by to lepší popis ... 66/67 není plný počet ... dostal jsi malou odměnu nebo velkou (z hlavního CQ) ?
    Refresh .. případně vyčištění prohlížeče si dělal ?

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejdříve jsem dostal 15 cechovních mincí za splnění CQ a to bylo 25.4. 2013 a potom jsem dostal velkou odměnu tj. 105 cechovních mincí za splnění celého cechu. Ostatní již plní další CQ, ale já ho mám pořád mezi čekajícími. CQ za který jsem dostal odměnu stále visí v cechovních úkolech i když je zaškrtnutý jako splněný a zazeleněný (počet členů ke splnění nastaven na 0). Obrázek nevím proč není vidět.

  7. #7
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by R_ras View Post
    Nejdříve jsem dostal 15 cechovních mincí za splnění CQ a to bylo 25.4. 2013 a potom jsem dostal velkou odměnu tj. 105 cechovních mincí za splnění celého cechu. Ostatní již plní další CQ, ale já ho mám pořád mezi čekajícími. CQ za který jsem dostal odměnu stále visí v cechovních úkolech i když je zaškrtnutý jako splněný a zazeleněný (počet členů ke splnění nastaven na 0). Obrázek nevím proč není vidět.
    Nezbude ti nic jiného než kontaktovat podporu --- z hlavní stránky přes kontaktní formulář a popsat co se stalo. Žádný sloh, jen fakta .)

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám problém se splněním cechovního úkolu. Mám zaplatit 450 mramoru, uvedené množství mám na skladě, a při obchodování s ostatními hráči nakoupit 300 nástrojů a zde je problém. Nakoupil jsem již cca 3000 nástrojů ale úkol mi nejde splnit. Posílám printscreeny.






  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Oprava printscreenů.



    Last edited by SPoSCHL; 18.06.13 at 09:09.

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám opět problém s CQ a jedná se opět o ten samý úkol. Ozve se mi někdo?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.