Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33

Thread: Spusteni na androidu

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    Question Spusteni na androidu

    zkousel jsem hru spustit z tabletu a bezuspesne.
    Mam nainstalovany Flash player v. 11.1.115.27 , android verze 4.0.4.
    Zkousel jsem to jak z nativniho prohlizece androidu, tak z mozilly.
    Probiha to asi takto:
    Prihlasim se na ucet, kliknu na spustit hru, probiha nacitani po kterem se dostanu do sveta. Vidim, jak se nacitaji textury, oznameni o dorucene poste a ukolech, ale cca po deseti sekundach se to jakoby restartuje a dojde k opetovnemu nacitani hry.
    Da se s tim neco delat?

  2. #2
    Warder
    Guest
    Skus pouzit Puffin browser.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    proc mas za tim ten smajlik? Ja se ptal zcela vazne.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Zkusil jsem ten Puffin a hra na tom bezi. Akorat je trosku problem s posunem obrazovky, jeste musim prijit, jak na to.

  5. #5
    Warder
    Guest
    Quote Originally Posted by Uterix View Post
    proc mas za tim ten smajlik? Ja se ptal zcela vazne.
    Smajlik mal bit zmurknutie, len akosi tu maju ich velmi slabu zbierku a priradilo skratku zmurknutia k takemu usklabku. Nic ine v tom nehladaj.

  6. #6
    Warder
    Guest
    Quote Originally Posted by Uterix View Post
    Zkusil jsem ten Puffin a hra na tom bezi. Akorat je trosku problem s posunem obrazovky, jeste musim prijit, jak na to.
    V lavom spodnom rohu mas ikonu mysky, klikni na nu a mal bi sa to zobrazit v pravom dolnom rohu virtualny touchpad.

  7. #7
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Warder View Post
    V lavom spodnom rohu mas ikonu mysky, klikni na nu a mal bi sa to zobrazit v pravom dolnom rohu virtualny touchpad.
    Jestli jsem dobre pochopil "posun obrazovky" tak vedle zvuku a hudby v nastaveni je mala kamerka, ktera otevre klikaci pohyb po mape.

  8. #8

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    tak po včerejším několikahodinovém hledání mohu potvrdit, že jsem jiný prohlížeč který by tuto hru zvládl na Androidu 4 než je Puffin nenašel.

    ale rád bych se zeptal zda někdo tuhle hru zkoušel na telefonu s displejem 3,5 - 4"? neptam se na funkcnost (s Puffinem to pude), ale na to jak to vypada na mobilu s malym displejem jestli je tam mozne aspon davat nabidky na trziste, polsat pruzkumnika apod.
    Last edited by Spulik; 03.01.13 at 13:16.

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Spulik View Post
    tak po včerejším několikahodinovém hledání mohu potvrdit, že jsem jiný prohlížeč který by tuto hru zvládl na Androidu 4 než je Puffin nenašel.

    ale rád bych se zeptal zda někdo tuhle hru zkoušel na telefonu s displejem 3,5 - 4"? neptam se na funkcnost (s Puffinem to pude), ale na to jak to vypada na mobilu s malym displejem jestli je tam mozne aspon davat nabidky na trziste, polsat pruzkumnika apod.
    Tak jsem to zkoušel na Galaxy S I tzn. 4". A musim říct, že reálně je to tak na poslání těch průzkumníků a obnovení dolů - to úplně v poho. Když budeš mít dost nervů, tak zvládneš zadat i nějaký ten obchod. Ale jinak na hraní to určitě není. Nehledě na to že mi nevím proč nefungovalo to posouvání přes kamerku. Šlo jen zoomovat. Nevim jestli bych si dokázal představit to nějak více hrát i na větším telefonu. Myslím že ne, ale na tabletech to už musí být paráda.

    P.S. Zkoušel jsem to doma na wifi tak nevím co s tím udělá mobilní internet
    Last edited by blackb2189; 05.01.13 at 17:16.

  10. #10

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, díky vám jsem si nainstaloval Puffin a po chvili nezdaru zjistil i jak posouvat s mapou. Spustite trackball vlevo dole a pak musite dvema prsty, jedim po trackbalu a druhym mimo nej. Misto sipky se zobrazi ruka a posouva to. HTC desire Z. Pomalý 800mhz mobil.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.