Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 33 of 33

Thread: Spusteni na androidu

  1. #31
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví
    aHOJ JA UZ PRES ROK NA DROIDU POUZIVAM PROHLIZEC PUFFIN A SEM SPOKOJEN HRA TAM JEDE . JE TO SICE SPIS PROVIZORIUM ALE JEDE.

  2. #32

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak jsem zpět na PC. jakmile jsem se přihlásil z mobilu, na PC mě to vykoplo. Je to program Puffin browser, jde o prohlížeč, který má instalován flash player, bohužel, na to, aby jste ho mohli používat si ho buď musíte zakoupit na rok za asi 30 kč, nebo se zaregistrujete a na 14 dní dostanete kód, kdy je to zdarma. Na nějaká dobra a pod zapomeňte, je to max tak na poslání průzkumníků a výrobu army, bonusy netuším jak půjdou. :-)

  3. #33

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by janachopperik View Post
    Dopadl jsem úplně stejně, Settlers jsem nebyl schopen spustit.
    Po nainstalování Puffin browser, zadáte aderesu TSO a poté se objeví obrazovka s tím, že nemáte nainstalovaný Flash player, klikněte na tu ikonku, přehodí vás to na jinou stránku, kde se zaregistrujete a po té vám do zadaného mailu přijde kód, ten zadáte a potom už jde TSo spustit normálně. Kód který obdržíte po registraci je pouze na 14 dní. :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.