Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 33

Thread: Spusteni na androidu

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak sem taky zkusil ten puffin, ale je bída že flash vám to nechá jen na 14 dní a pak si musíte koupit full verzi...

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nakonec jsem to vyřešil ještě elegantněji. A to tak, že si nainstalujete TeamViewer do PC i mobilu a v podstatě ovládáte vzdálenou plochu. Dokonce se mi zdá že to žere méně mobilního internetu. A celkově se to dá ovládat rychleji a přesněji. Jen musíte oželet nějaké to zkreslení barev kvůli kompresi.

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Teplice City
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ten Teamviewer byl dobry tip. Dik. Mam motorolu atrix s lapdockem a funguje to dobre i s pomoci klavesnice. Parada je prepinani mezi monitorama. Zkusil jsem i webovou, ale tam je to neovladatelne :-)
    Pred mesicem jsem to na telefonu s lapdockem hral v pohode a ted me to pada po 20s. Asi nejaka aktualizace znarocnila tu hru na HW :-)

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak já jedu na Puffinu, ten pohyb je sice trochu opruz, ale na to, aby se člověk podíval, jaké jsou denní úkoly, poslal průzkumníka a geologa, spustil produkci v kasárnách a zásobárně a obnovil doly je to v klidu.

    Nainstalovala jsem free verzi, píšou sice, že je na 14 dní, ale hned se mi to prodloužilo na měsíc a pak se vygenerovaly kódy, které při použití na jiném telefonu / tabletu zase prodlužují o měsíc, a lze to takhle protahovat až na rok, takže se stačí jenom s někým domluvit, aby si dal instalačku a použít ten jeho kód.

    Moje kódy zde:
    mnkmjxkjzxxjb
    xgfeicadnhmpb

  5. #15

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Rád bych se zeptal zda se neplánuje mobilní verze hry. Prakticky by stačilo aby hra vypada podobně jako např. mobile hry od Gameforge (WarGame, Knight Game, atd.) Tz. jen textový režim s obrázky - žádné animace apod. nesmysli které k pasivnímu hraní nejsou třeba.

  6. #16

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,
    prosím, mohl by mi někdo popsat, jak se pomocí Puffin browser posouvá Settlers mapa? Díky:-)

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,
    přidám svou zkušenost. Puffina jsem zkoušel, ale nic moc. Používám Photon Browser (momentálně verze 1.9) a s maximální spokojeností. Je to shareware takže pokud chcete emulovat flash, pak se můžete rozhodnout mezi koupí verze Premium, nebo pokračovat s reklamou. S posunem ani psaním není žádný problém. Emulace Flashe se dá dokonce optimalizovat - priorita modu, počtu portů, šířky pásma apod.

    Mám to na Nexus 7.

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Super, na to doplnění to úplně stačí, já používám ten Gamepad vpravo dole vedle klávesnice. Tím křížem se posouvá mapa super, a pak ho vypnu a jedu normál. Díky za radu, konečně v práci můžu být online a pařit.

  9. #19

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    no nevim. Ja ted ten Photon Browser zkusil a napsalo mi to, že nemam naistalovanej flash což asi bude trochu problém jelikož Androdid od verze 4.1 flash nepodporuje
    Bohužel ani s Puffinem jsem nevymyslel pohyb po mapě - ani gamepad mi nefungoval - pouze otevřít klávesnici, kliknout na mapu a potom na klávesnici číslo sektoru, ale to je dost omezenej pohyb ovzláště na tabletu

  10. #20

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Spulik View Post
    no nevim. Ja ted ten Photon Browser zkusil a napsalo mi to, že nemam naistalovanej flash což asi bude trochu problém jelikož Androdid od verze 4.1 flash nepodporuje
    Pokud nespustíš emulaci flashe tak to samozřejmě nejede a chová se to jako jakýkoliv jiný prohlížeč ... vedle příkazového řádku je ikona blesku, klikni a prohlížeč se přepne do flashe - měla by ti naskočit hláška: Chcete zakoupit premium, nebo pokračovat s reklamou ... dej pokračovat s reklamou a je to ...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.