Reply to Thread
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 41

Thread: Veteránské dobrodružství alá Vicodine

  1. #21

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky si nedokazu vysvetlit, co se mi nepovedlo. Na poradi generalu si davam pozor, ale samozrejme to mozne je.

  2. #22
    McKvak's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Hradec Králové
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Vicodine View Post
    Vyhnanci (1 hráč)

    Vyslání jednotek
    Kvůli pozici Z1 je důležité vyslat jednotky následujícím způsobem:
    * Nejprve vyšlete tři obyčejné generály
    * Počkejte nejméně 20 minut a vyšlete veterána
    * Po vyslání veterána (nebo tesně před tím, než má na dobrodružství veterán dorazit) navšivte dobrodružství a počkejte, než veterán dorazí.
    Veterán by se měl umístit na následující pozici (viz obrázek), v tuto chvíli můžete začít hýbat s obyčejnými generály popř. vyslat další (s veteránem nehýbejte!!!)

    G1, G2, G3 - Generál z Hospody
    V1 - Veterán



    Základna Z1
    G1, G2 - Generál z Hospody
    V1 - Veterán

    Ahoj. Mám dotaz. Generály mám rozmístěné tak jak ukazuje tvůj návod ale stejně mi to při útoku odchytává G2... viz obrázek http://imageshack.us/photo/my-images...201310472.png/

    Jinak u Koňského hřbetu mi to při prvním útoku taky jednou odchytlo generála a zároveň nezmizela ochranná zóna.... jde tam nejspíš o bug...

  3. #23
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by McKvak View Post
    Ahoj. Mám dotaz. Generály mám rozmístěné tak jak ukazuje tvůj návod ale stejně mi to při útoku odchytává G2... viz obrázek http://imageshack.us/photo/my-images...201310472.png/

    Jinak u Koňského hřbetu mi to při prvním útoku taky jednou odchytlo generála a zároveň nezmizela ochranná zóna.... jde tam nejspíš o bug...
    Musis ho vyslat na vudce. pak ho neodchyti tabor co je uprostred ale odchyti ho tabor ktery je napravo od velitele

  4. #24
    Vicodine's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by McKvak View Post
    Ahoj. Mám dotaz. Generály mám rozmístěné tak jak ukazuje tvůj návod ale stejně mi to při útoku odchytává G2... viz obrázek http://imageshack.us/photo/my-images...201310472.png/

    Jinak u Koňského hřbetu mi to při prvním útoku taky jednou odchytlo generála a zároveň nezmizela ochranná zóna.... jde tam nejspíš o bug...
    G2 i V1 musíš oba poslat na vůdce, blokovaný tábor si ho stáhne sám. Možná je to na obrázku špatně naznačené, i když teda ... v popisu je jasně napsáno že G2 a V1 jsou na tábor 3. Hlavně nezapoměň nejdřív nechat vyjít G1 před stan, nebo generála G2 odchytne tábor, na který jde G1.

    Jinak díky modům za sticky, mám pro Vás připravený další tři dobrodružství, slibuju že je v průběhu týden zveřejním. Teda minimálně dvě, černé rytíře si nechám ještě chvilku pod pokličkou, není to ještě tip top.
    Last edited by Vicodine; 12.05.13 at 01:21.

  5. #25
    McKvak's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Hradec Králové
    Posts
    30
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Vicodine View Post
    G2 i V1 musíš oba poslat na vůdce, blokovaný tábor si ho stáhne sám. Možná je to na obrázku špatně naznačené, i když teda ... v popisu je jasně napsáno že G2 a V1 jsou na tábor 3. Hlavně nezapoměň nejdřív nechat vyjít G1 před stan, nebo generála G2 odchytne tábor, na který jde G1.

    Jinak díky modům za sticky, mám pro Vás připravený další tři dobrodružství, slibuju že je v průběhu týden zveřejním. Teda minimálně dvě, černé rytíře si nechám ještě chvilku pod pokličkou, není to ještě tip top.
    JJ, dík. Ing-Smoula uz mi poradil... Blok pak vysel paradne i kdyz jsem si upravil pocty pouzitych jednotek (nemam tolik konu)

    že tam je napsáno na tábor 3 jsem četl... ale pak jsem vidl tu šipku a přišlo mi to špatně....
    Last edited by McKvak; 12.05.13 at 21:20.

  6. #26

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    zdar dobra prace zatim jen 101% ---nekdo tady psal u severanu presun gena na druhy ostrov a vyhnes se ztratam na pasti to je pravda ale jen kdyz pojedes podle seffa s blokem --jinak te ta past stejne odchytne

  7. #27
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    nemusis jet zblokem staci kdyz ho soupnes doprava posles na velitelsky tabor ten tabor te odcyhtne ty to pak posles po utoku zpatky a pak zautocis na velitele xD jak jednoduche
    mam tu aj mapku od nemcu jestli ji chces videt :P

  8. #28

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by kozlus View Post
    Ahoj. Zkousel jsem Konsky hrbet podle navodu, ale neco se mi nepovedlo.
    Rozestaveni sem mel jako ty. Obrazek 1. oba blokujici generalove G1 i G2 ale skoncili driv nez veteran a jeden z nich byl navic zachycen.
    Obrazek 2 je vysledek bitvy zachyceneho generala. Obrazky 3 a 4 jsou dalsi boje. G1 asi bojoval spravne. O G2 log neni a V1 bojoval se dvouma taborama. Takze jsem mel s vyslanim V1 pockat aby to G2 stihl?

    Edit: Taky bych sem mohl dat ty obrazky, ze? :-D

    http://www.imagebam.com/image/9cb0bc253541745
    Musím potvrdit, dělal jsem to 3x a pokaždé dobojuje alespoň G1 dřív, teď dělám velekněze a u druhého útoku opět blok dobojuje dřív.
    Takže těsné bloky raději asi nedělat.

    Pokud to nevadí - kdo se chce z nějakého důvodu vyvarovat bloku a riskovat ztrátu kavalky tak u Veleknězů (obrázek 2)
    na místo (na umístění nezáleží) G1 dát V1 a poslat na 3 s 50R + 200K ztráty 14R
    pak poslat na 4 se stejným počtem dle návodu nebo
    Last edited by modry_kun; 18.05.13 at 18:10.

  9. #29

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Jen malá připomínka: Ti hráči co neznají lagi, jako já tak u útoku 2 počkejte až vyjde generál za stanoviště, pak teprve vyšlete Veterána, jinak příjdete o jednotky.

  10. #30

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdarec,jak pokracujes s dalsimi navody? :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.