Reply to Thread
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 41

Thread: Veteránské dobrodružství alá Vicodine

  1. #31

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, taky bych se chtěla zeptat, jestli ještě nějaké návody budou. Poslední byl přidán 30.4., je to škoda dobře se podle nich jelo.

  2. #32
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    no nevim co se stalo z Vicodinem ale jestli bude chtit tak mu muzu pomoct ale to mi musi napsat

  3. #33

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Nejlepší je to hrát v 1 ráno. Všechno vyšlo napoprvé. Díky. Pif

  4. #34

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Nechce někdo pokračopvat ve Vicodinově práci?
    Evidentně se na to vyprdnul, jelikož tu již měsíc a půl nic nepřibylo a asi se ani nic nezmění. Na zprávy nereaguje...
    Tak kdo má chuť a umí to, pusťte se do toho... mnoho hráčů včetně mě to jistě ocení.
    Langoš

  5. #35

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Je to škoda že je tu jen pár návodů, podle kterých se dá relativně dobře expit jen do 40. úrovně. Pokud by se toho někdo (třeba ing-Smoula) ujal bylo by to fajn

  6. #36

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj,u seveřanů-útok veteránem s kušemi na tábor 12 máš chybu,přijdeš tam i o těch 47 rekrutů a ne jen o max.28 milice,jinak díky za návody

  7. #37

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    32
    Monde
    Kouzelnictví
    skvely mapy jsou tu, ale jsou v Nemcine http://siedler-vision.de/abenteuer-ubersicht/

  8. #38

    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím předem moc děkuju za to že sis s tím dal tolik práce !!! ... mě návody fungují na jedničku Moc se přimlouvám za pokračování a přidávání dobrodružství Doufám a těším se !!!!

  9. #39

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Měl bych dotaz pokud někdo může poradit... Vyhnanci první blok generál A už mi dvakrát skončil dřív než veterán porazil velitelský tábor tzn. ztráta 172 kavalerie a 27 vojáků. Dělám něco špatně nebo co ? i kalkulačka říká 8-11 kol měl sem jen 4 kola... co vy ?

  10. #40
    Kanimo's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    u 2.útoku, když využiješ Veterána 60R a 190V jsou ztráty jen 46R

    u jakého dobrodružství ?
    MOD_Leonell
    Last edited by MOD_Leonell; 24.07.13 at 14:04. Reason: upřesnit

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.