Reply to Thread
Page 23 of 23 FirstFirst ... 13 21 22 23
Results 221 to 230 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #221

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevím, jestli má moc smysl to komentovat, protože se zdá že jste se zatvrdili na svém pohledu na věc a názory druhých vás nezajímají. Ale i tak to zkusím.
    Ano, hvězdné mince budou výrazně vzácnější než byly doposud. Ale nevidím v tom žádný zádrhel pro samotné hraní. Nejsou k ničemu nezbytně nutné, původně sloužily pouze jako náhrada za zkušenost pro hráče na 50. levelu a pouze jim usnadňovaly hru. Jednou týdně nákup diamantů, jednou týdně premium účet a když zbylo, tak nějakej ten vrah nebo šípy. To že je možnost za ně koupit i krejčíky je podle mě chyba, která tyto dobra degradovala na úroveň obyčejných dobrodružství za mapky. Původně totiž v nabídce vůbec nebyly a hráči si je poctivě museli vyzískat hraním statečného, případně těch následujících.
    Spíše mám dojem, že si hráči zvykli mít krejčíky vždy "po ruce" a najednou to nepůjde protože na ně nezískají dostatečné množství SC. Stejně tak je to i s nákupem diamantů a premium účtu. Z říčky se stal pouhý pramínek a můžeme se pouze dohadovat, zda je to od vývojářů nedomyšlené řešení nebo záměr přinutit hráče více kupovat diamanty za prachy než za SC. Osobně si myslím, že spíše to druhé.

    A co se týče fazolí a údajně monotonního omýlání statečného krejčíka do zblbnutí. Nesmysl. Pokud to někomu vadí, tak ať jezdí jiná dobra a neupíná se tolik na fazole. Jak tu psal Kahsi, jsou obchodovatelné a je tudíž jedno co budete z odměn získávat. Nakonec to stejnak můžete na trhu směnit za ty vámi vytoužené fazole. A že to bude trvat dlouho? No samozřejmě že ano a co jste čekali? :-)

  2. #222

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Njn a jsme zase u toho...
    Chybí zpětná vazba, takže hráči se zcela zbytečně dohadují a neví, zda se jedná o vedlejší efekt, nebo záměr.

    Naštěstí BB jmenovalo CM, který tento neduh bude řešit a zpětná vazba na připomínky bude (snad).
    Bohužel tento CM funguje na německém fóru a na testu.

    Takže kdo se chce dozvědět víc, bude muset s připomínkami na test.

  3. #223

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví

    nova dobrodrustvi

    Zdravim sice sem moc nechodim ale vzhledem ktomu že uz to hraju pres dva roky stale mi neprislo jiny dobrodrustvi nez jen ,,carodejnice,konsky hrbet ci krejciky ,chtelo by to zmenu pripadami ze se neustale opakuji , rad bych uvital treba tu opravu po bouri ci neco podobnyho ale neni nic ani v trznici a pruskumnici nic novyho nenachyzi ,stale jen dokola treba rvouci byk ,skus te udelat nakou zmenu nebo rozsirit zalozku dobrodrustvi aby jich tam ke koupi bylo mnohem vic :-D

  4. #224

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj, tuto hru hraji už druhej rok a myslela jsem, že když se přihlásím na server cz tak bude v češtině, možná by si vývojáři měli uvědomit, že ne každý angličtinu ovládá..............já jsem z generace kdy nám vládla ruština )))))

  5. #225

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Byl bych PRO,aby se OP vrátilo ke kupci,když už není v cech obchodě

  6. #226

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ingrid47 View Post
    ahoj, tuto hru hraji už druhej rok a myslela jsem, že když se přihlásím na server cz tak bude v češtině, možná by si vývojáři měli uvědomit, že ne každý angličtinu ovládá..............já jsem z generace kdy nám vládla ruština )))))
    O zrušení podpory kompletní češtiny už toho bylo napsáno hodně a ze strany BB se vstřícnějšího kroku sotva dočkáme. Takže si zkrátka pomůžeme sami. Je založené vlákno s Českými překlady a rovněž existuje vlákno, kde se celé téma probíralo a lze tam i nadále diskutovat. To naleznete ZDE.

  7. #227

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    prosím, nevíte, jde nějak otáček budovami při stavbě??? jde mně konkrétně o změnu orientace úžasné rezidence.
    U nové hory by se vlezly i dvě na stojato.......

    Díky karel

  8. #228

    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    virabelte alespon 0 jednotek produktu Borove drevo za 12 hodin muze me někdo poradit dekuji
    Last edited by erat; 14.03.18 at 22:05.

  9. #229

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    53
    Monde
    Kouzelnictví
    Alespon 0 znamena, ze musis vyrabet vic nez spotrebovavas. Upgradni drevorubce, pridej dalsiho nebo pouzij bonus.

  10. #230

    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    53
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by kasaavatar View Post
    Ahoj,

    prosím, nevíte, jde nějak otáček budovami při stavbě??? jde mně konkrétně o změnu orientace úžasné rezidence.
    U nové hory by se vlezly i dvě na stojato.......

    Díky karel
    Budovy nelze nijak otacet.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.