Reply to Thread
Page 21 of 23 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 LastLast
Results 201 to 210 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #201
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví

    PvP výroba zbraní

    Ahoj, Něco málo k PvP, výroba zbraní je hrozně dlouhá.
    Bral bych rozdělení na více výrobních budov, nebo to udělat jako epická pila (3 výroby naráz).
    Dále by mohli z PvP padat bonusy na výrobu zbraní.

  2. #202

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak vážení vývojáři máme 3 dny rozšíření na XXL pomalu jsem se seznámil s ostrou verzí, a mužů říct odstřižení hvězdných minci totálně rozbilo koncepci hraní nad level 50. Jsem čerstvá 50 tak jsem si udělal plan co mužů hrát. Abych získal fazole a světe div se mám jen dobro které člověk muže hrát statečný malý krejčí, ostatní jsou za hvězdné mince a ty už nikde nepadají průzkumníci nenosí.
    Na získání pohádkového hradu 83x jedno dobro na získání epické pily 50x to samé je pravda že se dá koupit za dia 50 týdnů nebo 700kč, jedno uzemní povolení 8500 stonků = 425x statečný malý krejčí v tom to nevidím nic zábavného a povzbudivého když každý den dám 1 malého krejčího to je cca 2 roky hraní jednoho dobra kde je pestrost kde je zábava toto je práce u linky děkuji nechci XXL chci starý koncept. s pozdravem Josef511

  3. #203

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Josef511 View Post
    Tak vážení vývojáři máme 3 dny rozšíření na XXL pomalu jsem se seznámil s ostrou verzí, a mužů říct odstřižení hvězdných minci totálně rozbilo koncepci hraní nad level 50. Jsem čerstvá 50 tak jsem si udělal plan co mužů hrát. Abych získal fazole a světe div se mám jen dobro které člověk muže hrát statečný malý krejčí, ostatní jsou za hvězdné mince a ty už nikde nepadají průzkumníci nenosí.
    Na získání pohádkového hradu 83x jedno dobro na získání epické pily 50x to samé je pravda že se dá koupit za dia 50 týdnů nebo 700kč, jedno uzemní povolení 8500 stonků = 425x statečný malý krejčí v tom to nevidím nic zábavného a povzbudivého když každý den dám 1 malého krejčího to je cca 2 roky hraní jednoho dobra kde je pestrost kde je zábava toto je práce u linky děkuji nechci XXL chci starý koncept. s pozdravem Josef511
    Musím s tímto souhlasit. Když přišla první verze ostrovů, kde jich bylo méně a daly se koupit každý cca kolem 300 dia, tak to bylo únosné, ale takto to je podle mě už přes čáru. Další věc je že mě "nutíte" do dober, která třeba já osobně naprosto nesnáším (Krejčíci). Chápu že mě nikdo nenutí ostrov rozšiřovat, ale dá se říct, že bez tohoto se na hlavní ostrov vejde málo kdo, kdo potřebuje funkční samostatnou ekonomiku. Škoda, že nejde povolení koupit za něco jiného než jsou fazole. Případně třeba za fazole a dia (všechny). Dle mého by stačilo snížit cenu a nastavit že se jakýkoliv ostrov dá koupit za dia, nebo fazole. To už by pak bylo únosné. Takhle bohužel myslím že ne ...

  4. #204

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Josef511 View Post
    jedno uzemní povolení 8500 stonků = 425x statečný malý krejčí
    Tak tohle trošku nechápu. Statečný malý krejčí dává v bez prémka 800 fazolí a k tomu jsou dvě LS, která lze prodat každé za 1300-1500 fazolí. Těch tvých 425x krejčíků dělá zhruba 1,5 milionu fazolí

  5. #205

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lord_X View Post
    Tak tohle trošku nechápu. Statečný malý krejčí dává v bez prémka 800 fazolí a k tomu jsou dvě LS, která lze prodat každé za 1300-1500 fazolí. Těch tvých 425x krejčíků dělá zhruba 1,5 milionu fazolí
    Bez bonusu
    1 stonek = 5 fazoli
    8500 stonků = 42 500 Fazoli
    6x sektor = 6x 8500 stonků = 255 000 Fazoli.
    Pouze SWAP (800F) = 318,75 LS Krejčíka.

  6. #206

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Pracoval jsem s informací na o settlers je uvedeno že padne jen 100 fazolí včera jsem jel a zjistil jsem že padne 800 takže je pravda že ten počet je podstatně menší a nic to nemění že na tom že se do zblbnutí hraje jen jedno dobro pořád kola jedno dobro !!!!!!! Obchodování s LS neuznávám.

  7. #207

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    1 stonek = 5 fazoli
    8500 stonků = 42 500 Fazoli
    Ano tohle je bez bonusu. Ale ukaž mi někoho, kdo konvertuje fazole na stonky bez bonusu. I kdyby to převáděl s Irmou, tak budu dotyčného považovat za moulu.

    Quote Originally Posted by LosAngel View Post
    6x sektor = 6x 8500 stonků = 255 000 Fazoli.
    Pouze SWAP (800F) = 318,75 LS Krejčíka
    255 000 / (800 * 3) = 106,25
    Těch 318,75 mi vychází pokud by ten krejčík byl zcela bez swapu.
    Last edited by Lord_X; 02.10.15 at 13:19.

  8. #208

    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    je jedno kolikrát i když vezmu vaše nejnižší číslo to jest 106x jet jedno a to samé dobro není to trochu monotónní a stereotypní na settlerech mě bavila pestrost a různorodost

  9. #209
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Fazole padají ze všech krejčíků, takže není potřeba jet jednoho a toho samého pořád dokola. Co víc, jsou obchododovatelné, takže není potřeba jet krejčíka ani jednou, stačí jezdit dobrodružství s žulou a vyměnit s někým na trhu.

  10. #210

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lord_X View Post
    Ano tohle je bez bonusu. Ale ukaž mi někoho, kdo konvertuje fazole na stonky bez bonusu. I kdyby to převáděl s Irmou, tak budu dotyčného považovat za moulu.

    255 000 / (800 * 3) = 106,25
    Těch 318,75 mi vychází pokud by ten krejčík byl zcela bez swapu.
    Jsou tací, co to dělají (bez bonusů). Je jich málo, ale jsou.
    Navíc psal jsem o počtu LS a ne počtu Statečných krejčíků, které musím odjet.



    Quote Originally Posted by Josef511 View Post
    je jedno kolikrát i když vezmu vaše nejnižší číslo to jest 106x jet jedno a to samé dobro není to trochu monotónní a stereotypní na settlerech mě bavila pestrost a různorodost
    Jak psal Kahsi, je zde několik Krejčíků a fazole lze obchodovat.
    Navíc z Alibaby také padají Fazule.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.