Reply to Thread
Page 8 of 23 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 71 to 80 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #71
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    Trochu mi přijde přehnané 10 500 cech. mencí za 1 stavební povolení, když denně (když se zadaří) za cechovní úkoly dostáváme cca 40-50 cech. mincí.. to není féér..
    Vím, že je to zase zaměřené na reálné peněženky hráčů, ale když už, tak by mohly tedy alespoň fungovat věci, které se měsíc dopředu slibují a ještě o týden posouvají a pak z toho vyjde to samé, akorát v bledě modrým (mám na myslí úkol milice a taktik...).
    A kde je těch slibovanejch 100 cech. mincí?? abych si je mohla dát do prasátka, které šetřím na to jedno jediné stavební povolení ))

  2. #72
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Ono to ale není stavební povolení, ale jedno místo do stavební fronty...místo 3 tak 4.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  3. #73

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojky, super, konečně můžu dodělat úkol milice z lvl 21, díky opravě. bohužel už na ostrově nemám žádný tábor banditů. Co s tím? Co dál? Bobunka

  4. #74
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    aha, no ještě k tomu..))

  5. #75

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Škoda že neproběhla úprava toho nač každý čekal nejvíce - kontrola kdo splnil nebo nesplnil úkol. Včera jsem si říkal že nakoupím doplnění mramoru a neudělal jsem to..budu toho litovat hoodně dlouho. S ohledem na to že mramor je potřebný a zásoba v dolu "chudá" naopak kámen téměř k ničemu a zásoba bohatá považuji výměnu doplnění mramoru za kamennou krychly (kterou snad ani nikdo nekoupí) za další špatný krok. Škoda na tento uprage jsem se hodně těšil a čekal 100% zlepšení toho co nás nejvíce trápí a nakonec 50/50.
    edit: tak po důkladnějším prozkoumání musím změnit hodnocení - tento uprage je totální propadák, osobně jse nenašel nic co by bylo přínosem
    Last edited by modry_kun; 28.02.13 at 16:19. Reason: doplnění

  6. #76
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobrý den,

    vylepšený management cechu se zatím plánuje, v daleké buducnosti.

    BB_Kahsi

  7. #77
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Dobrý den,

    vylepšený management cechu se zatím plánuje, v daleké buducnosti.

    BB_Kahsi
    To je která pětiletka ? tato, nebo až ta další ? Pokud chcete udržet hráče ve hře tak s tím něco dělejte. Jak jinak má vůdce cechu kontrolovat aktivitu a plnění úkolů ? Možná máte cenu za nejlepší MMO nebo co to bylo, ale taky máte cenu za nejpomalejší bugfixy a rozvoj features. Čtvrt roku čekat na jednoduchý bugfix zaseklých questů s tím že se to stejně neudělalo celé, a zase budeme čtvrt roku čekat na další, to opravdu nesvědčí o ničem pozitivním.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  8. #78

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Dávám ke zvážení zavést pravidlo, aby úkoly na nákup nebo prodej ignorovaly osoby, se kterými se člověk přátelí nebo se kterými je v cechu, jinak to běžně dopadá tak, že úkol prodat za 400 zlatých jeden řekne mám 200zl, pošlu ti je, ty mi je je pošli zpátky a otočíme to dvakrát. Prodáno 400 zlatých, quest splněn. Přijde mi to takové trochu trapné.

  9. #79

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Práce s aplikovatelnými bonusy - chtělo by to možnost vrstvení, nebo rozdělení - vadí mi, že když vyprodukuji 25 talířů ryb, tak mám 25 talířů, a když vyprodukuji podruhé 25 talířů, tak mám 2x 25 talířů, ale nemohu je hodit na sebe a mít 50 talířů, kde by zabíraly méně místa. Nebo obráceně, když mám 25 talířů, a chci někomu dát jen 10, abych mohl talíře rozdělit na 10 a 15, a dát mu těch 10. Hráli jste někdy Heroes of MaM III? Aby to fungovalo stejně, jako když tam se pohybuje nestvůrami mezi 7mi sloty hrdiny a 7mi sloty ve městě.

  10. #80
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Dávám ke zvážení zavést pravidlo, aby úkoly na nákup nebo prodej ignorovaly osoby, se kterými se člověk přátelí nebo se kterými je v cechu, jinak to běžně dopadá tak, že úkol prodat za 400 zlatých jeden řekne mám 200zl, pošlu ti je, ty mi je je pošli zpátky a otočíme to dvakrát. Prodáno 400 zlatých, quest splněn. Přijde mi to takové trochu trapné.
    I k výměně potřebuje obchodní kancelář a je to obchod ... sice výhodný (na otočku), ale obchod. Rychlý a bez ztrát, které sebou nese trh.
    Od toho přátelé a cech je - pomáhat si.
    Když se ti to nelíbí, tak obchoduj jen na trhu ... ať se necítíš trapně.

    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Práce s aplikovatelnými bonusy - chtělo by to možnost vrstvení, nebo rozdělení - vadí mi, že když vyprodukuji 25 talířů ryb, tak mám 25 talířů, a když vyprodukuji podruhé 25 talířů, tak mám 2x 25 talířů, ale nemohu je hodit na sebe a mít 50 talířů, kde by zabíraly méně místa. Nebo obráceně, když mám 25 talířů, a chci někomu dát jen 10, abych mohl talíře rozdělit na 10 a 15, a dát mu těch 10. Hráli jste někdy Heroes of MaM III? Aby to fungovalo stejně, jako když tam se pohybuje nestvůrami mezi 7mi sloty hrdiny a 7mi sloty ve městě.
    tohle je TSO ... je to udělané jinak, pokud chceš dát 10 talířů, tak udělej jen 10 talířů nebo těch 15 použij.
    Když někomu dávám 10 talířů, tak mu je i položím - je to výhodnější
    Spíš mi vadí, že když mám bonusy, které jsou po jednom - košík, křídla .... a mám jich víc a chci je poslat, aby mi 10 někdo mohl položit, tak je musím poslat 10x a ne jen jednou 10

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.