Reply to Thread
Page 1 of 23 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Co by se mohlo udělat lépe

    Sem pište s čím mají lidi často problémy nebo špatně chápou.

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Často je úkol odívej se do nápovědy a takové tlačítko neexistuje. Tak navrhuji aby bylo jasně napsáno že pod avatarem je ozubené kolečko kde je archív a to je ta nápověda.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Nemožnost odstranit úkoly co nemohu splnit. U mne je to úkol "Výroba kamenů". Dostal jsem ho v rámci aktualizace, ale vzhledem k tomu, že je určen pro 5-15 level a já již byl na 18 lvl. Tak se mi neodemkne a já ho nemohu splnit, ale ani odstranit. Tak buď abych ho mohl dát pryč, či sám zmizel, ale třeba s hláškou už jsi na to moc dobrej na takovou prkotinu

  4. #4
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    1. Chat
      pridat zalozku Trade, vsechny obchody vyhnat z Globalu
    2. Ukoly
      odstranit bugy z prechodu, kdy se nektery ukoly podarilo prelevelovat a nejdou splnit kvuli maximalnimu levelu (ten by se klidne mel odstranit)
      zlepsit popis cinnosti pro odevzdavaci ukoly - to jest popsat kde se plati (v ukolu)
      zlepsit popis/preklad nejakych ukolu - "nejmene 0/12h" na "kladnou (vetsi nez 0/12h)" , vybrat lesnika z ... - lepsi popis kde hledat (tj kde v ekonomickem prehledu)
    3. Rozhrani
      lepe zvyraznit kde je napoveda, resp "archiv" zmenit na "napoveda" a pro hrace s malym levelem (do 15?) znemoznit zmenseni nastaveni (tj vsechny polozky budou viditelne vcetne napovedy)

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Co udělat lépe ?
    Odstranit všudypřítomné patníky z vody a pevniny ( po dobytí zemí ) jen to celkový vzhled osady hyzdí.

  6. #6
    Rocyus75's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Nehyzdí k Settlers to patří.....Je pravda,že v offikách se posouvali,ale proč vše kopírovat.Navíc nováčci by pak měli v sektorech chaos.

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    A tobě nevadí patníky trčící z vody a skrz budovy ? A proč chaos ? Po dobytí prostě zmizí hráč už potom co je sektor jeho nepotřebuje vědět kde se kdysi rozkládal ne ?

  8. #8
    Wampir_RA's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Ostrava
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    Změnit některé druhotné úkoly. Např. hlavní úkol najít dvě naleziště kamení. Po nějaké době se otevře úkol najít další. Ale já už měl nalezné 4. Jediné štěstí, že tam je ještě páté naleziště. Změnit úkol např. na: "Mít alespoň tři naleziště kamení" (když hlavní quest je mít dvě).

  9. #9

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Osadníci

    Dobrý večer, docela bych ocenil a myslím si že ostatní také, kdyby Osadníci se mohli dělat rychleji, rozhodně by nám to pomohlo ve hraní téhle skvělé hry. Děkuji a doufám, že se tak stane

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Generál

    Generál by mohl jezdit o něco rychleji, jede přece na koni a ní na oslíkovi :-D, podle té rychlosti co koukáme všichni :-D

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.