Reply to Thread
Page 9 of 23 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 81 to 90 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #81
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Dávám ke zvážení zavést pravidlo, aby úkoly na nákup nebo prodej ignorovaly osoby, se kterými se člověk přátelí nebo se kterými je v cechu, jinak to běžně dopadá tak, že úkol prodat za 400 zlatých jeden řekne mám 200zl, pošlu ti je, ty mi je je pošli zpátky a otočíme to dvakrát. Prodáno 400 zlatých, quest splněn. Přijde mi to takové trochu trapné.
    Tomuto nerozumím. JE to jedna z výhod cechu. Pokud nějakým lonewolfům vadí, že to ostatní mají snadnější, no tak nezbývá nic jiného že najít svou smečku. A jak už bylo řečeno, pokud se nechceš cítit trapně tak to řeš přes obchod :-)
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  2. #82
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Jak už dalnar napsal, obchodování je jedna z výhod cechu.

  3. #83

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SipkovejRuza View Post
    a je to obchod ... sice výhodný (na otočku), ale obchod
    No já nevím, jestli tobě přijde logické, aby sis v reálné ekonomice půjčil od kamaráda tisícovku, hned mu ji vrátil, a říkal tomu obchod? Možná kdyby byly na tržišti všechny transakce zpoplatněné (že příjemce dostane o deset procent méně - ve prospěch banky, než odesílatel odeslal), zatímco přímá směna by byla bez zátěže, ale zase by se nepočítala do kolonky prodejů, byly by ty úkoly zajímavější.

    Quote Originally Posted by SipkovejRuza View Post
    tohle je TSO ... je to udělané jinak, pokud chceš dát 10 talířů, tak udělej jen 10 talířů nebo těch 15 použij.
    Když někomu dávám 10 talířů, tak mu je i položím - je to výhodnější
    Spíš mi vadí, že když mám bonusy, které jsou po jednom - košík, křídla .... a mám jich víc a chci je poslat, aby mi 10 někdo mohl položit, tak je musím poslat 10x a ne jen jednou 10

    Řešení mého problému by vyřešilo i ten tvůj.

  4. #84

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by BB_Kahsi View Post
    Jak už dalnar napsal, obchodování je jedna z výhod cechu.
    Nemusíš být v cechu, stačí když si to házíš s kamarádem. Jde o to, že pak je ten úkol nepoměrně jednodušší, než ostatní úkoly se srovneatelnou odměnou.

  5. #85
    SipkovejRuza
    Guest
    přátelé jsou základ ... cech je taky o přátelství ... navíc pod jednou hlavičkou a s malou odměnou (cú)

    nikdo ti nebrání si to stížit a zadotovat některé prodejce nebo zkusit svoje obchodní úmění a dát nabídku
    to bys za chvilku mohl zakázat návody, simulátor a pod.
    ať to každý hraje jak umí a jak chce ...

    ---
    nechtěj reálné prostředí u hry ... je to hra .. hraj si

    ale jo ... potřebuju ... půjčím si - tím splním něco a vrátím ... tady je to jen rychlejší
    daně ... dík nechci

    já problém s talíři nemám ... 99.9% jich dávám 25 a více a neposílám je na výměnu, ale pokládám je rovnou ... pak to samé dostanu i já (někdy víc dám někdy víc dostanu)

  6. #86

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    38
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SipkovejRuza View Post
    I k výměně potřebuje obchodní kancelář a je to obchod ... sice výhodný (na otočku), ale obchod. Rychlý a bez ztrát, které sebou nese trh.
    Od toho přátelé a cech je - pomáhat si.
    Když se ti to nelíbí, tak obchoduj jen na trhu ... ať se necítíš trapně.
    hezky napsáno +

  7. #87

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Kolik vám je? 12? Kde jsou ty časy, kdy lidi byly rádi, že hry byly těžké a představovaly nějakou výzvu... ?

    Dobře, další návrh. Opravit češtinu u úkolů tak, aby bylo zřejmé, co se po lidech požaduje. Např. místo "vycvičte" x jednotek y by se mělo uvádět "mějte", jak to v úkolu skutečně je.

    A snížit odmněny za trpělivost... viz 250 drahokamů za odstávku? Za to že se člověk nemohl pár hodin přihlásit? A přitom v questu 4 větry se kvůli dvojnásobku člověk moří a stresuje 2 týdny s úkoly, které dávají náhodné odměny... viz ten člověk, co mu piráti dali 7x za sebou dřevo. Vždyť takhle se v podstatě nevyplatí něco dělat, stačí jen doufat, že údržba bude dostatečně často...

  8. #88
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Kolik vám je? 12? Kde jsou ty časy, kdy lidi byly rádi, že hry byly těžké a představovaly nějakou výzvu... ?

    Dobře, další návrh. Opravit češtinu u úkolů tak, aby bylo zřejmé, co se po lidech požaduje. Např. místo "vycvičte" x jednotek y by se mělo uvádět "mějte", jak to v úkolu skutečně je.

    A snížit odmněny za trpělivost... viz 250 drahokamů za odstávku? Za to že se člověk nemohl pár hodin přihlásit? A přitom v questu 4 větry se kvůli dvojnásobku člověk moří a stresuje 2 týdny s úkoly, které dávají náhodné odměny... viz ten člověk, co mu piráti dali 7x za sebou dřevo. Vždyť takhle se v podstatě nevyplatí něco dělat, stačí jen doufat, že údržba bude dostatečně často...
    Nevím kolik je tobě, ale asi ne moc když si napřed neověříš základní info.. Hra je tuším PEGI 7 (byla PEGI 12), takže ano světe div se, tato hra je pro děti. To že to hraješ ty, velký dospělák který hledá výzvu v pixelovém světě za rouškou online anonymity na tom nic nezmění.

    Ale i přesto všechno, souhlasím že 250 diamantů za odstávku je moc, v porovnáním s odměnou za Čtyři Větry.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  9. #89
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by A_T_F View Post
    Kolik vám je? ...
    nikdo neví na koho si to směřoval ... mně je 43, hrál jsem pár onlinovek, v jedné jsem byi nápověda i GM (moderátor)
    ... hra je nějak nastavená, tak se podle toho hraje a hledá se nejlepší strategie
    každý tu hru může hrát (pokud neporušuje pravidla) podle sebe ... někdo farmaří a někdo se žene za levelem ... někdo suroviny kupuje nebo hledá v adv. a jiný je vyrábí, někdo má mincovnu a jiný mince obchoduje ... každého svobodné rozhodnutí
    kdyby všichni hráli stejně, tak to nemusíme dělat a můžeme sledovat jak hraje jeden

    -- -- --
    ano - opravit češtinu by bylo dobré ... člověk, co to překládá by měl tu hru znát --- nejlepší by bylo, aby BB udělalo soutěž o překlady - o opravy překladů, snad je to jen proboha překladová tabulka a ne zásah do celé hry
    každý z nás ví kde ty překlady drhnou - popisy budov/jednotek ve hře a v úkolech, nepřesnosti v zadávání úkolů, špatné formulace, ...

    ta odměna byla nejen za čas, ale asi i jako omluva za to "nepovedlo se" .. aspoň tak to beru ! protože to je první údržba (co hraju), která přinesla odměnu

  10. #90

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    NO luxus dát ženským k MDŽ 4 rudý karafiátky :-)

    - lichý počet !!!!!!!

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.