Reply to Thread
Page 17 of 23 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 ... LastLast
Results 161 to 170 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #161

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Osobně mi nejvíce vadí, že nejde snížit level u budovy.

  2. #162

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Ono by stačilo k lesníkovi přidat možnost zasadit strom. Sám o sobě by to nedělal a doplňpoval by jen ty, co se monetálně na ostrově nachází. Hřáč by pak mohl strom normálně zbourat a zasadit jinde. Jakmile by to udělal, tak by ho lesník normálně doplňoval. Nic složitého. Je opravdu nelogické, že nemohu zbourat blbej keř kvůli baráku. Popřípadě dovolit přesun.
    Last edited by Moor8; 19.09.13 at 15:11.

  3. #163

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    myslím, že hodně hráčům by pomohlo, kdyby u obchodu a generálů byl posuvník nahrazem možností napsat číslo, je problematické naklikat přesnou cifru

  4. #164

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    No já myslím, že hodně hráčům by pomohlo, kdyby se vrátil původní vývojařský tým....protože to, co předvádí poslední půl roku...je neskutečný.
    Buď vyhodili původní lidi...nebo začali nekontrolovatelně v obskurním množství kouřit mrkev....

  5. #165

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    omlouvám se, v obchodě to lze, u generálů

  6. #166

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    19
    Monde
    Kouzelnictví
    zadávání hodnoty v obchodě.slištou hrůza.stašilo by okénko pro zadání číselné hodnoty.

  7. #167

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Předělat překlad longbowman na lučištník S DLOUHÝM LUKEM - NE!! Z DLOUHÉHO LUKU

  8. #168

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    odznaky z novej zasobarne nejdu posielat hromadne len pojednom tazka hovadina chce to zmenu nech sa to da posielat ako kosiky tety irmy

  9. #169

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    když mám 60/60 populace, co mám udělat?

  10. #170
    princ_Krason
    Guest
    Quote Originally Posted by Odeon View Post
    No já myslím, že hodně hráčům by pomohlo, kdyby se vrátil původní vývojařský tým....protože to, co předvádí poslední půl roku...je neskutečný.
    Buď vyhodili původní lidi...nebo začali nekontrolovatelně v obskurním množství kouřit mrkev....
    He he to je trefné Myslím,že nejlepší by bylo udělat restart od základů

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.