Reply to Thread
Page 3 of 23 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #21

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    no to jsem samozřejmně pochopil ale kurz jedna mince za 100 mramoru a budu pořád šul nul mi přijde utopická i když počkám ?

  2. #22
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Lord_hrb View Post
    no mě by spíše zajímalo jaký smysl má takový výrobní řetězec když je několikanásobně výhodnější mince kupovat? potom tam ty budovy ani nemusí být v té nabídce? já si nechci jen stěžovat ale chtěl bych aby se na to tvůrci podívali i z druhé strany a vybalancovali to a nebo mi teda vysvětlili co mi uniká?
    někdo ty mince musí produkovat ... systém jich zas tolik nerozdá na pokladech nebo jo?

    některé ceny jsou úplně mimo ... požadavek za slunce 25 mincí když je za jednu rybu normálně je buď někoho farma nebo lama

    a samozřejmě je to i obchodu za reálné penízky ... to firmu živí, free hráči ne
    takže trpělivě sbírat a hrát si a nebo utrácet či nehrát vůbec
    nikdo tě nenutí stavět všechny budovy

  3. #23

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    .ceny v obchodu si děláme sami a záleží na tobě jestli to koupíš-
    Last edited by HakymaCZ; 16.12.12 at 06:34.

  4. #24

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    tak dik za odpovědi, jsem tedy zvědavý jestli se výroba vyplatí, budu čekat na kurz 1 mince za 150mramoru. snad se toho dožiju
    jen takova technicka, vychazi levneji mince generovat pres zasobarnu kde to vychazi 100napoju za 1minci ...
    Last edited by Lord_hrb; 16.12.12 at 12:02.

  5. #25

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    jo no :] takovy šnetrix

  6. #26

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    ahoj,nektere bonusy nejde odstranit z nabidky,to samy ukoly ktery jsem neudelal nejdou odstranit,hranicni kameny zustavaji po zabrani uzemi.uplne to herne a esteticky vzcelku povedenou prohl hru kazi

  7. #27
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    odstranit spam protekci v cechovnim chatu

  8. #28

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobry vecer, mozna uz to tu nekde bylo, ale zmatlo me, ze kdyz mi nesli prendat novi osadnici do skladiste, psalo mi to, at ho vylepsim... stalo to dost penez, aby se pak ukazalo, ze to zvysilo skladovou kapacitu vsemu, krom osadniku... pak mi teprve doslo, ze na to jsou rezidence, ale bylo matouci, ze to tam primo psalo "nelze pridat dalsi osadniky do skladu, zlepsete/zvyste jeho kapacitu"...

  9. #29

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zprávy

    Pokud přijde nová zpráva, mohla by být ikona s obálkou nějak "podsvícená". Kolikrát si nevšimnu oznamovací bubliny.
    A do zpráv by mohly chodit i výsledky pátrání od geologa - že našel a co.

  10. #30

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    meneni jejich aktualni seznam a moznost stahnout

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.