Reply to Thread
Page 2 of 23 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #11

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    úkol kavalerie či milice by měl být přepsán do srozumitelnějšího znění ... to jest ne vycvičte daný počet vojáků, ale vlastněte daný počet vojáků ... jelikož pokud je finální číslo např 15kusů a já vycvičím nejdříve např 10kusů a pak teprve zbylých 5 a mezi tím o těch dřívějších 10 přijdu v boji tak se to v úkolů počítá jako bych je nikdy nevycvičil ... tudíš trochu matoucí ...

  2. #12

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, mám problém :-) Zasekl jsem se na lvl 15, do 16 mi chybí tři hvězdy a všechny úkoly mám splněny, pro další plnění musím být na lvl 17 a výše, žádná hvězdička na obzoru. ekonomiku rozvíjet nemohu, limit 60 osadníků mám naplněn a šlechtické sídlo postavit nemohu. zkusil jsem dopoledne přes mastercard nakoupit nějaké drahokamy, abych si licenci na sídlo koupil, platba proběhla, ale gems mi nepřibyly, na chvilku se tam mihla chyba spojení či co....
    jak mám postoupit dál? díky za pomocnou radu
    Pít
    Last edited by StaPe; 03.12.12 at 21:11.

  3. #13
    Abdenago
    Guest
    trochu bych to přiblížil reálu, hlavně v těžbě nerostů a vody, hlavně voda, doma přece taky nekopeš studnu každej měsíc, prostě buď ji máš a nebo nemáš :-)
    u nerostů bych rozhodně zvětšil kapacitu ... mít např. lom jen se 700 jednotkama suroviny je opravdu tristní :-( zvlášť pokud se jedná o základní stavební materiál, hora neubývá ale lom je prázdný, tak to opravdu naštve ... :-( podobně i pole, když mám na farmě zaměstnané lidi, jak mi sakra může dojít pole do fáze, že ho musím znova postavit ??? nevím zda je lpění na původních Settlerech tak zásadní pro zlepšení hry, zda by nebylo lepší trochu víc reálnosti a také i hratelnosti ....
    Last edited by Abdenago; 04.12.12 at 10:47.

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    starý vlk....a settleři na síti

    No.... vzpomenuli-si na settleryII na disketách a logování dle piktogramů v manuálu, tak nám doba pokročila ;-)

    Nicméně, co jsem na settlerech vždycky oceňoval, byla možnost řídit podle okamžité potřeby výrobu.... čili např. nastavit dřevo dřevo tak, že půjde ze 60% do pily (prkna), ze 30% na huhlí a z 10% na nářadí.... a druhý den to změnit.

    Jinak bugy jsou kupodivu ne až tak časté......jako jinde ;-)

    Přehlednost nápovědy pro nováčky nic moc...... třeba jak pozvat přítele jsem zjistil asi po 2 dnech ;-)...ale to nemusí být hrou :-P

    W.

  5. #15
    SipkovejRuza
    Guest
    produkční budovy - je to trochu cenově nevyvážené (PzTD/M/N):
    šlechtická rezidence (105/35/0) - místo pro šlechtu a tak levné (jen pro srovnání) ... to spíš vypadá na činžák
    lovcova chata (500/300/200) - proč ten luxus pro trapera?? navíc z tvrdého dřeva ... normálně chatu zbouchali z klád nebo spali pod širákem
    řezník (500/400/400) - bourá maso a dělá salám v luxusnějším sídle než šlechta
    železárny (300/300/250) - a to je těžký provoz
    důl na železnou rudu a mramor ? tam by měl být pořádný kámen
    proč se tak moc liší dřevorubec na borovice a na tvrdé dřevo ... to nění o kousek, ale řádově ... včetně vylepšení
    kdo ty ceny ladil? ... nebo to má nějakou historii ... neznám předchozí díly hry
    studny ... jak se dá vyčerpat studna ... za celý život se mi to nepovedlo, krom velmi dlouhého léta na pár dní, ale pak zas fungovala; čím víc do studny zainvestuju, tím rychleji se vyčerpá a stavím další?
    to už spíš pochopím "vyčerpání" pole ... když farmář jen sklízí a nestará se o pole (ze zrní by šlo udělat náplň, podobně jako krmení rybám)

    ----
    2Wizzy3CZE: generál jo, ale co ta armáda za ním ... to odpovídá reálu

    ---
    k úkolu milice - je to opravdu blbě napsané "měj 50 milicionářů" a ne "vytvoř ..."

    ... ale jinak je to povedená hra ... až na to místo

    ----------- doplnění ----------
    otáčení budov ... proč je vchod vždy z mého pohledu (zepředu) ... a pokud to nejde, tak ať panáček může jít nejkratší cestou a ne obcházet jak trol - prostě to otočit vždy na sklad !
    Last edited by SipkovejRuza; 13.12.12 at 13:32. Reason: doplnění

  6. #16
    Graywolff's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Prostějov
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    Stížnosti je potřeba směrovat na herní podporu, tady v komunitě opravdu nikdo nemůže podobné problémy řešit.

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Nazdar všem, než si začnu stěžovat, jako většina tady tak chci říct že mne hra pohltila a už nějaký ten týden jsem jí propadl. O to víc bolí když člověk vybuduje výrobní řetězec na zlato aby potom zjistil že náklady na výrobu jedné mince jsou DOSTI přemrštěné (37mra,37tvrd,40nář a to počítám jen náklady na důl...) zajímalo by mne jakým způsobem vznikají výrobní řetězce(popř ceny dolů) a jestli jsou důsledkem nějaké širší diskuze? ... a jestli je prostor pro nápravu popř vyvážení...
    výrobní řetězec který se nevyplatí ve hře nemusí ani být?

  8. #18
    SipkovejRuza
    Guest
    to máš u více věcí:
    upgrade šlechtické rezidence je dražší než nová (krom st.povolení) a přidá jen 10 populace

  9. #19

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Ceny se mění v závislosti na nabídce a poptávce. Za poslední cca 2 týdny cena zlata stoupla na více jak dvojnásobek. Jestli sis postavil budovy na zlato, tak nezoufej, zapauzuj je a za pár měsíců(?) je využiješ. ( permanentně nabuffovaná produkce zlata je samozřejmostí)

    O stavebních povoleních a upgradech ta hra je Kdyby nebyly povolení omezený, stačí mapu pokrýt levnýma lvl 1 budovama a hned dosáhneš jakési ideální maximální produkce. Takhle musíš všemožně sbírat drahý materiál na upgrady budov a zlepšení produkce.

  10. #20

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    no mě by spíše zajímalo jaký smysl má takový výrobní řetězec když je několikanásobně výhodnější mince kupovat? potom tam ty budovy ani nemusí být v té nabídce? já si nechci jen stěžovat ale chtěl bych aby se na to tvůrci podívali i z druhé strany a vybalancovali to a nebo mi teda vysvětlili co mi uniká?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.