Reply to Thread
Page 19 of 23 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 ... LastLast
Results 181 to 190 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #181

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Hlavně by bylo dobré a již to zaznělo minimálně 100x, aby hráči na vyšších levelech nemuseli klikat jako debilové, když chtějí vyrobit třeba 500 rekrutů ap. Prostě po nějaké době hraní je člověk alergický na mechanické klikání.

  2. #182

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevím jestli to tady už nezaznělo, ale docela se mi to rozšíření ostrova líbí. Jenom bych chtěl poprosit, zdali by bylo možné přihodit tam propojení s hlavním ostrovem. Klidně až po koupení, ale já bych na ten ostrov třeba velice rád přesunul všechny svoje generaly a udělal si tam základnu jen pro geny. Ale přesunout tam samozřejmě nejdou, protože plavat neumějí a spojeno s ostrovem to není. Proto bych toto na tom systému rozšíření uvítal. Myslím že trocha grafiky na propojení ostrůvků s hlavním ostrovem nemůže být tak moc náročná. Předem díky za reakci jestli je to nápad alespoň proveditelný.

  3. #183

    Join Date
    May 2014
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj všem příznivcům této skvělé hry,
    nevím zda toto mé psaní vůbec k něčemu bude, ale doufám, že si to přečtou kompetentní a snad to povede ke zlepšení hry pro všechny...

    jako hráč, bych ocenil větší počet dobrodružství a hlavně různorodost odměn z nich. Po posledním updatu mi připadá, že ze všech dobrodružství je odměna stejná, pouze se liší v množství obdrženého materiálu. To je podle mého naprosto špatně, starý systém měl alespoň trochu logiku. Navíc mi celkem vadí, že tvůrci o změnách v odměnách v podstatě vůbec neinformovali... změní se to a to, ale jak a jaké budou nové odměny z dobrodružství nám hráčům nikdo neřekl.

    Dobrodružství jsou rozdělena na surovinové, zkušenostvní, epické, pohádkové a kooperativní. Přál bych si, aby byly také odměny z nich odpovídající jejich úroni a povaze. Každé dobrodružství by podle mého, mělo mít svou specifickou odměnu a každý hráč by šel dané dobrodružství podle svých potřeb.

    Například uvedu:
    potřebuji zkušenosti - půjdu zkušenostní dobrodružřství
    potřebuji zdroje - půjdu surovinové dobrodružství
    rád bych epickou budovu - půjdu epické dobrodružství
    potřebuji magické fazole - půjdu pohádkové dobrodružství

    navíc bych loot u dobrodružství specifikoval... třeba z dobrodružství Mateřská Láska dříve "padaly" zlaté cihly a to dnes ne. Proč dnes není možnost jet dobrodružství ze kterého mi "padne" to co potřebuji ? Některá dobrodružství by měla mít svůj specifický loot a hráči by je chodili právě kvůli tomu.


    Nevím, zda jsem své myšlenky správně popsal... Dnes jsem dohrál pohádkové dobrodružství, které jdu hlavně kvůli zisku magických fazolí. Proč za dokončení získám krom fazolí ještě měď, železo, uhlí, klády a další spoustu toho o co mi nešlo nechápu. Kde jsou bonusy ze starého lotu? Čoko zajíc a košík exotického ovoce by se hodil... místo toho měď a železná ruda, která "padá" všude.

  4. #184

    Join Date
    May 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví

    Okno v popredi nefunguje jako v popredi

    PROSIM PEKNE, kdyz se obchoduje s ostatnimi hraci (menu Menit atp.), tak se mi, ackoliv mam aktivni okno Co za Co, objevuji popisy dolu, budovy a atd, jako bych na ne najel normalne. Nekdy to znemozni kliknuti na tlacitko, ktere pozaduji, proste to ignoruje to, ze okno Menit je nahore ... a vypisuje to veci, ktere jsou na mape pod nim ... OPRAVDU TO VADI !!!!!!!!! (ostatne jako spousta jinych veci, ktere prisli se zmenami, a jsou neotestovane)

    DIKY ZA RESENI ...

  5. #185

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    15
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte, neviem ci uz mal niekto taky navrh a kam to mam napisat: nepatrim k zastancom vlastnit velku kopu minci, keby neboli zauzivane ako platidlo tak nemaju ziadnu cenu. Co tak vymysliet ich vymenu napriklad v zasobarne za zelezo, ocel alebo zelezne pripadne ocelove mece? Alebo nieco ine. O mna nejde, pre mna mince cenu nemaju, ale co ludia co ich vlastnia niekolko 100 tisicov? Maju mince pre vas cenu? Co s nimi budete robit ak by ich od vas nikto nechcel? Ak by kazdy mal vsetko vylepsene na lvl4 kde mince treba?

  6. #186
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Úkol na vlastnění mincí už máš?
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  7. #187

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    Co jste to udělali s populací? Nechápu.

  8. #188

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by TrojanHenry View Post
    Co jste to udělali s populací? Nechápu.
    Vypadá to že přijela všem osadníkům na Vánoce návštěva :-)). Třeba se zdrží:-))

  9. #189

    Join Date
    May 2013
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by TrojanHenry View Post
    Co jste to udělali s populací? Nechápu.
    Buď rád, že můžes vyrobit víc army

    Ja tomuhle říkám solidně kladný bug, a klidně bych ho i nechal

  10. #190
    SirNeNe's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    25
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám jedno z Vánočních přání.
    Mohl by tu pracovat někdo,kdo rozumí programátorství??

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.