Reply to Thread
Page 12 of 23 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 111 to 120 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #111

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahojte,
    nevím,jestli to tu už někde nění, každopádně mě docela štve a hlavně zdržuje tato věc - Průzkumník po hledání najde nějaké suroviny - ty se objeví ve zprávě, kde je potřeba je přijmout, pak skočí do nabídky a odtud je zase potřeba je umístit do domu starosty. Mě by úplně stačilo, kdyby se po návratu průzkumníka objevilo hlášení, že našel XY a to XY by se zároveň připsalo rovnou do domu starosty nebo do nabídky bez nutnosti 50x na všechno klikat ...
    ELC

  2. #112

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by elcanbass View Post
    Ahojte,
    nevím,jestli to tu už někde nění, každopádně mě docela štve a hlavně zdržuje tato věc - Průzkumník po hledání najde nějaké suroviny - ty se objeví ve zprávě, kde je potřeba je přijmout, pak skočí do nabídky a odtud je zase potřeba je umístit do domu starosty. Mě by úplně stačilo, kdyby se po návratu průzkumníka objevilo hlášení, že našel XY a to XY by se zároveň připsalo rovnou do domu starosty nebo do nabídky bez nutnosti 50x na všechno klikat ...
    ELC
    ¨
    kdyby tomu tak bylo jak píšeš,pak než by jsi třeba došel k pc tak by tu surovinu co přinesl už spotřebovaly výrobny a přitom bys ji chtěl třeba prodat,což mi přijde dost nevýhodné a kliknout 2x navíc mi nepřijde tak zdlouhavé

  3. #113

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kronikar View Post
    Už několikrát jsem se uklikl a dal jsem ve spěchu vycvičit špatnou armádu. Nyní není možnost zrušení výcviku prvního v řadě
    spěcháním nic neurychlíš,ba právě naopak uděláš daleko víc chyb.

  4. #114

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví

    Návrch na zlepšení hry i samotného trhu co se týká neustále klesajících cen surovin !

    Mě osobně štve, jak stále klesají ceny surovin a cítím se znevýhodněn proti současným novým hráčům (tehdy jako kupující dnes už jako spíše prodávající), než v době kdy jsem začínal já a bylo všechno několika násobně dražší a pro mě co se týká shánění ať už základních, nebo postupně pokročilejších surovin obtížnější (JE TO NEFÉR !!!). Dnes kdo začne, tak nemá vůbec žádný problém s postupem hrou, protože ceny surovin jsou za babku a všechno vylepší prakticky za chvilku ! Dále se jedná o neustále podhodnocování surovin, kdy před půl rokem např. 500ks mramoru stálo 60 mincí a DNES ?! Dnes to je trapných 1000ks mramoru za necelých 30 mincí a proto se ptám, jak to bude pokračovat dál a kam se to nyní ubírá ? S takovou za dalšího půl roku může 5000ks mramoru stát 10 mincí i HŮŘ !!! Proto navrhuji, aby se něco začalo dělat proto, aby NABÍDKA nebyla o tolik větší než POPTÁVKA na trhu. Mě osobně napadly dva nápady a z něčeho jsem si vzal příklad i z jiných podobných her.

    1. Dělat časté akce na spotřebu surovin, kterých je aktuálně nadbytek (např. výroba speciálních bonusu dočasně, dodání určitého počtu surovin na úkol, ale nebavíme se tady o počtu stovek a nebo tisíců ks myslím tím, ještě víc !)

    2. Možnost si např. postavit nějaký monument s bonusem na něco, nebo jenom na okrasu v řádech 100 000 - 1 000 000ks surovin, ať to nemá každý hned na počkání

    3. Zkuste vymyslet něco i Vy sami ;-)

    Tímto vším by se měla, nebo aspoň mohla změnit polarita a POPTÁVKA by mohla začít převyšovat NABÍDKU čímž by se aspoň dočasně během akce mohla zvýšit cena surovin a nebyly by tak směšně nízko za pakatel. Z podobných her mám zkušenost takovou, že jakmile začala nějaká takováto akce, tak ceny vylétly raketově nahoru a dávalo to větší možnost pro obchodování, což k této hře bezpochyby taky patří. Zkuste navrhnou i něco Vy na zlepšení poměru NABÍDKY nad POPTÁVKOU na trhu, protože s takovou začíná pomalu trh přestávat mít smysl pro prodávající a za chvilku nás zahltí nabídky surovin za pakatel což vývojáři asi TĚŽCE PODCENILI !!!

  5. #115
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    No měl by jsi naopak být rád,že cena mramoru a desek klesá. Můžeš "za babku" směle stavět mincovny a zlaté doly a mít mincí kolik budeš chtít. Trošku nerozumím na co si stěžuješ ? Na to že hráči už mají produkci a snaží se za každou cenu prodat ? To je důsledek toho, že většina si netroufá vyrábět vlastní mince a pak dá cokoli za trošku mincí - protože to je alfa/omega hry. Hlavní zdroj mincí má být ražba, ne odírání nováčků o mince za přemrštěné ceny. Právě momentální situace je super pro nové hráče, protože jsou schopni rychle nastartovat a tak nehrozí že server "vymře" z nedostatku nových hráčů.

    Ale je pravda, že by se mi taky líbily nějaké monstr cechovní projekty do nějakých ekonomických úkolů. Typu stavět hrad a nasbírat 1 milion kamene apod. :-)
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  6. #116

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Svatá pravda ... nevadí mi pád cen, ale pořád se razit nevyplácí ... náklady na jednu minci jsou tak vysoké, že se oplatí ty suroviny stále prodávat ... Cena ale není jen o trhu, je to i o tom, jak rychle je vyrábíš. A popravdě, například objem výroby mramoru není ovlivněn tím kolik kameníků na mramor máš, ale o tom, jak často si u počítadla, aby si obnovoval lomy. U dřeva je to obdobné ... licence je drahá a nedostatková věc a tak se najde jen málo lidí, co toho bude mít dost na úkor něčeho jiného. Takže razit se jen tak nebude ... :-)

  7. #117

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Co by možná ražbě pomohlo je systém doplňování dolů. To by stlačilo cenu prken a mramoru na cca 5 mincí za 1000 kusů a už by to stálo za zamyšlení. Ono 250 mramoru, 250 prken a 200 nástrojů je při 12ti dolech na železo docela pecka ... mě to vychází v průměru na obnovu 5ti dolů denně. To je na denní produkci mramoru 1600/1250, u prken 2000/1250 a u nástrojů 1320/1000. A to nemluvím o uhlácích. Takže buď inteligentní doplňování dolů, nebo snížení ceny obnovy dolů třeba i jen o 1/3 a nebo těžká specializace a trh ... všestranná ekonomika je prakticky nemožná za téhle situace. Tedy i ražba je mimo rámec jakékoliv snahy. Samo, pak je ještě možnost vzít peněženku a jít koupit tak 100 licencí, ale kdo by to udělal, když tohle je beta a před ostrým provozem bude logicky wipe. A navíc, za ty drahokamy se přeci dají koupit i docela zajímavé budovy ... :-)

  8. #118

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Ohledně doplňování dolů - na vyšším lvlu budeš mít doplňování tolik že ho ani nevyužiješ a co se týče spotřeby surovin tak ji budeš mít dost vysokou na to aby jsi doly mohl stavět každý den.Všestrannou ekonomiku lze provozovat ale musíš vědět co má smysl stavět a vyrábět.Je plno hráčů co si vystačí bohatě s tím co vyrobé a ještě toho hodně prodávají.
    A co se týče ražení mincí tak si počkej a budeš překvapen jak jdou mince krásně razit a diamantů,jak už jsem tady psal několikrát je ve hře dostatek,navíc bude ještě přidáno,takže můžeš vesele nakupovat co se ti zlíbí...

  9. #119

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    však ona cena určitých surovin nárazově stoupá a klesá, třeba v období krizového úkolu, hned první den jsem vydělal stovky mincí na spekulaci s rybami, dále pák třeba lektvary lásky... hned na začátku krizáku jsem nakoupil lektvary za 100-120 mincí(za jeden) teď jsem je prodal za 300 a nějáký i za seveřany, dále stoupla třeba cena chleba, a podle mého odhadu byla dole cena kuší a damaškových mečů. Prostě to jen nebylo tak vidět, proto že se nejednalo o mramor a prkna, kterých má každej dost no ..

  10. #120

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Narazil jsem na takový detail v překladu, Divoká mařena má v popisu "Napůl muž, napůl strom..." nemělo by tam být napůl člověk (popřípadě žena). Avatar vypadá žensky a navíc je to boss v dobrodružství Mateřská láska.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.