Reply to Thread
Page 11 of 23 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 101 to 110 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #101

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by MilfanSet View Post
    Když se kline na tábor generála, který se právě zotavuje tak je v levé dolní části pruh. Při najetí myší na tento pruh by mohlo být zobrazeno jak dlouho to ještě bude trvat.
    tohle vidíš v nabídce kolik mu chybí k úplnému uzdravení

  2. #102

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    To vím, že to tam je vidět, spíš mi šlo o to, že by to mohlo být vidět i na té kartě tábora (generála).

  3. #103

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Nazdar ja by so zrusil stavebne povolenia na doli napr, med, zelezo fakt bi to za tie doli nemuseli vizadovat

  4. #104

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by trhnisilolo View Post
    Nazdar ja by so zrusil stavebne povolenia na doli napr, med, zelezo fakt bi to za tie doli nemuseli vizadovat
    není důvod, licencí máš dost

  5. #105

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    Upgrade (železného) dolu není upgrade jako takový. Sice se zrychlí výroba, ale důl vydrží o polovinu méně a tak se to s ohledem na náklady na jeho postavení prakticky nevyplatí. Prakticky jsem narazil na to, že výroba surovin potřebných pro postavení dolu a geologové nejsou sto vynahradit tento benefit. Osobně bych byl radši, kdyby doly vydržely déle - bylo více rudy v ložisku nebo za vyšší cenu by upgrade znásobil výrobu avšak nezkrátil dobu životnosti. Možná je to úmysl a tak bych nerad kafral ... ale počet železných dolů potřebných pro výrobu železných a ocelových mečů zároveň je v poměru k nákladům na udržení produkce nepoměrný.

  6. #106

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    24
    Monde
    Kouzelnictví
    A další postřeh je, že cena výroby zlatých mincí prakticky neodpovídá nákladům. Pochopil bych, že je to o něco horší než v obchodní kanceláři, ale až takhle? To se prakticky nevyplatí ... lépe vyjde produkovat suroviny a prodávat je ... tohle by definitivně mělo být upraveno tak aby to odpovídalo ...

  7. #107

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lutheen View Post
    Upgrade (železného) dolu není upgrade jako takový. Sice se zrychlí výroba, ale důl vydrží o polovinu méně a tak se to s ohledem na náklady na jeho postavení prakticky nevyplatí. Prakticky jsem narazil na to, že výroba surovin potřebných pro postavení dolu a geologové nejsou sto vynahradit tento benefit. Osobně bych byl radši, kdyby doly vydržely déle - bylo více rudy v ložisku nebo za vyšší cenu by upgrade znásobil výrobu avšak nezkrátil dobu životnosti. Možná je to úmysl a tak bych nerad kafral ... ale počet železných dolů potřebných pro výrobu železných a ocelových mečů zároveň je v poměru k nákladům na udržení produkce nepoměrný.
    Já mam jeden železný důl na lvl 5, který dopňuju ( doplňovačky z dobrodružství ) a pouštím ho jen pod buffem, ostatní doly dávám jen na lvl 2 kvůli rychlejší těžbe

    Mi to takto vyhovuje

  8. #108

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lutheen View Post
    A další postřeh je, že cena výroby zlatých mincí prakticky neodpovídá nákladům. Pochopil bych, že je to o něco horší než v obchodní kanceláři, ale až takhle? To se prakticky nevyplatí ... lépe vyjde produkovat suroviny a prodávat je ... tohle by definitivně mělo být upraveno tak aby to odpovídalo ...
    Nikdo Tě nenutí výrobu využívat neustále, postav si jeden důl na lvl 5, doplňuj a pouštěj jen s buffem, mincovnu časem na co nejvyšší a o5 jen s bufem ( nejlépe 3x )

  9. #109

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Už několikrát jsem se uklikl a dal jsem ve spěchu vycvičit špatnou armádu. Nyní není možnost zrušení výcviku prvního v řadě

  10. #110
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    Uvítala bych tyto změny ohledně cechu:

    - možnost přejmenování cechu jako zakladatel
    - možnost předat právo zakladatele někomu jinému v cechu
    - možnost rozpustit cech jako zakladatel
    - a v neposlední řadě oapkovaná prosba o přehled, kdo splnil cech úkol a kde ne (bohatě by to stačilo, není třeba vidět, kdo byl naposledy online..)

    Děkuji...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.